Masažo konkurse demonstruotas meistriškumas

Balandžio 7 d. Kaune vykusiame V tarptautiniame studentų masažo čempionate dalyvavo trys Šiaulių valstybinės kolegijos studentai: Kosmetologijos studijų programos trečiakursė Mantė Balčiūnaitė, Kineziterapijos studijų programos antrakursiai Andrius Bižys ir Neringa Grigaliūnienė.

Neringa Grigaliūnienė papasakojo, kad dalyvauti tarptautiniame studentų masažo čempionate jai pasiūlė Reabilitacijos katedros lektorė Lina Gineitytė, dėstytoja taip pat skyrė laiko studentų pasirengimui. Ir Neringai, ir Andriui ruoštis padėjo dėstytojas Robertas Pečeliūnas. Jis parengė klasikinio masažo schemą, kuria Neringa rėmėsi čempionate. Žinoma, teko padirbėti ir savarankiškai.

Grigaliūnienė

Čempionate reikėjo pademonstruoti klasikinio masažo techniką ir parengti laisvąją programą. Laisvojoje programoje Neringa atliko Shiatsu masažą. Shiatsu (taip japoniškai vadinamas spaudimas pirštais) – švelnus ir stiprus holistinis japonų gydymo menas. Tikslus tam tikrų taškų spaudimas atkuria ki (chi) energijos, nuo kurios priklauso mūsų fizinė ir dvasinė būsena, tėkmę. Neringai konkurse sunkiausia buvo suvaldyti jaudulį. Savo pasirodymą čempionate studentė vertina puikiai. Laisvojoje programoje Šiaulių valstybinei kolegijai Neringa iškovojo nominaciją „THE BEST SPA ENVIRONMENT“ (lie. gražiausia SPA aplinka). Studentė labai didžiuojasi šia nominacija, nes aplinką pasirodymui ji sukūrė pati. Neringos manymu, vertinga yra ir įgyta patirtis, galimybė susipažinti su tokio lygio renginiu. Savo ateitį Neringa Grigaliūnienė sieja su kineziterapija. Masažai yra vienas iš mėgstamų jos užsiėmimų.

Andrius Bižys taip pat gavo pasiūlymą dalyvauti renginyje ir mielai sutiko pabandyti. Čempionate Andrius atliko klasikinį gydomąjį nugaros masažą, pademonstravo nugaros ir nugarinės kojų dalies masažą naudodamasis bambukų lazdelėmis.

BižysStudentui buvo labai įdomu išvysti kitus dalyvius, stebėti jų masažo technikas, užuosti įvairiausius kvapus ir iš arti pamatyti tai, ką iki tol teko stebėti tik per monitoriaus ekraną. Andrius Bižys teigia, kad sunkiausia jam buvo tiesiog nugalėti jaudulį, kuris, Andriaus manymu, yra visiškai suprantamas dalykas. Savo pasirodymą studentas vertina kritiškai, mano, kad viskas galėjo būti ir geriau, jeigu pasirengimui konkursui būtų skyręs dar daugiau laiko ir pastangų.

Visi trys Šiaulių valstybinei kolegijai čempionate atstovavę studentai dėkoja savo dėstytojams už pagalbą rengiantis varžyboms. Neringa ir Andrius dėkingi savo grupės kuratorei Indrei Skirmantaitei už moralinį palaikymą ir pagalbą. Andriui pasirengti padėjo Kosmetologijos studijų programos studentės Neringa ir Mantė, draugai Julius ir Justas.

Facebook komentarai