Kolegijos dėstytojai ir studentai aplankė parodą RESTA 2016

Statybos inžinerijos katedros lektorė

Laima Skridailaitė

2016 m. balandžio 29 d. Statybos studijų programos studentai kartu su Statybos inžinerijos katedros dėstytojais L. Skridailaite ir R. Radzevičiumi lankėsi didžiausioje Baltijos šalyse statybų parodoje, kurioje buvo pristatomi naujausi ir pažangiausi sprendimai statantiems, remontuojantiems ir renovuojantiems. 23-oji tarptautinė statybos ir remonto paroda „RESTA 2016“ vyko Vilniuje esančiame Lietuvos parodų centre „Litexpo“ .

Resta

Studentai domėjosi naujausiomis statybinėmis, šiltinimo ir apdailos medžiagomis, įvairiomis stogų dangomis, protingo“ namo valdymo sistemomis, nekilnojamojo turto vystytojų pasiūlymais, gyvenamosios aplinkos projektavimu, įrengimais ir priežiūra. Parodoje veikė atskira SKAITMENINĖS STATYBOS salė. Salėje buvusiuose įmonių stenduose ir specialiai sukurtoje Skaitmeninės statybos prezentacijų centro erdvėje studentai susipažino su Lietuvoje jau taikomais BIM ir kitais išmaniaisiais sprendimais, naujų technologijų galimybėmis.

Iš parodos studentai parsivežė daug malonių įspūdžių ir naujų žinių, kurias galės pritaikyti savo kursiniuose ir baigiamuosiuose projektuose.

 

 

Facebook komentarai