Saugus eismas 2016 – trukdyti gali ir netradiciniai akiniai

Verslo ir technologijų fakulteto komanda puikiai pasirodė konkurse-šventėje „Saugus eismas 2016“.

Balandžio 9 d. Šiaulių darbo rinkos mokymo centro autodrome vyko konkursas-šventė „Saugus eismas 2016“. Dalyvauti konkurse buvo kviečiamos Šiaulių regiono gimnazijų, kolegijų, profesinio rengimo centrų bendruomenės. Šiaulių valstybinei kolegijai atstovavo po vieną komandą iš abiejų fakultetų. Visi konkurso dalyviai labai stengėsi, bet geriausiai pasirodė Verslo ir technologijų fakulteto komanda, kurią sudarė trys šaunūs vairuotojai: Transporto inžinerijos katedros lektorius Tomas Kalinauskis, ATE15 studentas Rimantas Andrijauskas kartu su tėčiu Antanu Andrijausku. Būtent tokios buvo konkurso taisyklės – komandą turėjo sudaryti dėstytojas (dėstytoja), studentas arba studentė ir studento (studentės) tėtis arba mama. Šiaulių valstybinės kolegijos atstovai džiaugėsi antrąja vieta. MANO KOLEGIJA kalbėjosi su konkurso prizininku.Saugusa eismas 1

Lektorius Tomas Kalinauskis papasakojo, kad konkursui specialiai ruoštasi nebuvo. Organizatorių parengtos užduotys reikalavo ne tik gerų praktinių įgūdžių, bet ir puikaus teorinio pasirengimo. Įdomi buvo pati renginio tvarka. Iš pradžių visi dalyviai turėjo atsakyti į KET bilietų klausimus. Tas komandos narys, kuris atsako geriausiai, gauna užduotį vairuoti automobilį esant slidžiai ir normaliai kelio dangai. Šiek prasčiau atsakęs turi važiuoti dviračiu, o tam, kuris, atsakinėdamas į KET klausimus, surinko mažiausiai taškų, reikia eiti pėsčiomis su girtumą imituojančiais akiniais (tai nebuvo lengva užduotis!). Kadangi visi Šiaulių valstybinės kolegijos komandos nariai surinko vienodą balų skaičių, reikėjo traukti burtus, po kurių paaiškėjo, kad dėstytojas mins dviratį, studentas eis su girtais akiniais, o studento tėtis vairuos automobilį. Prieš estafetę jos dalyviai turėjo pasitikrinti blaivumą.

Renginys buvo įdomus ir nuotaikingas. Tomas Kalinauskis mano, kad visi renginiai, kuriuose galima išbandyti save, tobulina įgūdžius, todėl jis pats kartais dalyvauja automobilių slalomo varžybose.

 

Facebook komentarai