Šiaulių valstybinės kolegijos studentų pergalės kroso varžybose

Šiaulių valstybinės kolegijos studentai puikiai pasirodė Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynių kroso taurės finale.

2016 m. gegužės 12 d. Kauno r., Girionyse, vyko Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynių kroso taurės finalinės varžybos.

Į varžybas atvyko Alytaus, Kauno, Panevėžio, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos, Klaipėdos valstybinės, Marijampolės, Vilniaus, Vilniaus technologijų ir dizaino ir, žinoma, Šiaulių valstybinės kolegijų merginų ir vaikinų lengvaatlečių komandos.

Merginos bėgo 500 m. Po atkaklios ir labai permainingos kovos paaiškėjo, kad Šiaulių valstybinės kolegijos komanda, kurią sudarė N. Drevinskaitė (VE13), A. Labanauskaitė (VRV14), A. Venckevičiūtė (AD13), M. Rimkutė (KNZ13), I. Dutkina (KNZ15) ir E. Grikienytė (K15), užėmė II vietą.

ŠVK vaikinai 1000 m bėgimo rungtyje buvo treti, jie tik keliais taškais atsiliko nuo antrąją vietą užėmusios komandos. Geriausiai iš vaikinų sekėsi T. Pavoliui (TA13), kuris bėgo greičiausiai iš visų dalyvių, todėl asmeninėje įskaitoje buvo apdovanotas aukso medaliu. Šiaulių valstybinei kolegijai taip pat atstovavo T. Staponkus (AE13), S. Steponavičius (S15), G. Pagojus (AE15), J. Vaigauskis (ATE15) ir T. Pučkoris (AE15).

Studentus varžyboms ruošė kūno kultūros dėstytojas Vytautas Padgureckas.

Kroso varzybos (1)

Kroso varzybos (3)

 Reabilitacijos katedros informacija

Facebook komentarai