ŠVK sportininkų pasiekimai – jau ir socialiniame tinkle

Informacija apie galimybes sportuoti Šiaulių valstybinėje kolegijoje ir sportininkų pasiekimus bus viešinama socialinio tinklo paskyroje.

Šiaulių valstybinės kolegijos studentai garsėja ir kaip geri sportininkai. 2015–2016 m. m. XVI Lietuvos kolegijų sporto žaidynėse mūsų merginos dalyvavo bėgimo, estafetės, stalo teniso, lengvosios atletikos (žiemos), kroso, tinklinio ir krepšinio varžybose, o vaikinai kilnojo svarsčius, varžėsi lengvosios atletikos, kroso rungtyse, žaidė stalo tenisą, į kovą su varžovais stojo Šiaulių valstybinės kolegijos futbolo, tinklinio ir krepšinio komandos. Šiaulių valstybinės kolegijos sportininkams sudarytos visos sąlygos treniruotis, todėl rezultatai džiugina: merginų komanda bendroje įskaitoje užėmė trečiąją vietą (iš 9 komandų), o vaikinai buvo ketvirti iš 13.

 Reabilitacijos katedros lektorius ir Šiaulių valstybinės kolegijos sporto veiklos organizatorius Vytautas Padgureckas teigia, kad jis tiesiog stengiasi studentus sudominti sportu, o jie jau renkasi priimtiniausią sporto šaką. Vaikinai labiausiai mėgsta krepšinį, o merginoms patinka tinklinis ir lengvoji atletika. Keičiasi jaunų žmonių požiūris į sportą.

Vytautas Padgureckas
Vytautas Padgureckas

Sporto veiklos organizatorius pastebi, kad anksčiau studentai buvo sportiškesni, turėjo daugiau motyvacijos. Aišku, noras sportuoti liko, bet dažniau studijuodami sportuoja tie, kurie daugiau sportavo ir mokykloje. Sporto šakų populiarumas, pasak Vytauto Padgurecko, beveik nekinta, tik daugėja studentų, norinčių sportuoti individualiai, savo malonumui, o ne siekti komandinių rezultatų.

Kolegijoje sportinis gyvenimas virte verda: studijos trunka trejus metus, vienus sportininkus keičia kiti, darbo treniruotėse rezultatais džiaugiamasi varžybose, todėl natūralu, kad bendruomenę su visa po paskaitų vykstančia veikla norima supažindinti operatyviau ir išsamiau. Kaip tik todėl socialiniame tinkle FACEBOOK buvo sukurta paskyra ŠVK Sportas. Socialiniai tinklai yra populiari komunikacijos priemonė, jie padeda skaitytojus supažindinti su pačia naujausia informacija. Paskyroje ŠVK Sportas bus galima sužinoti apie Šiaulių valstybinėje kolegijoje studentams sudaromas galimybes sportuoti, perskaityti apie sportininkų pasiekimus, pasigrožėti gražiausiais rungtynių vaizdais ar dar kartą išgyventi triumfo akimirkas.

Reikia pridurti, kad besidomintys Šiaulių valstybinės kolegijos studentams siūlomos popaskaitinės veiklos galimybėmis gali prisijungti ir prie socialiniame tinkle FACEBOOK esančių studentų muzikos grupės STUDIJOZAI, šokių studijos KOLEGOS paskyrų.

Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus specialistė

Silvija Papaurėlytė-Klovienė

 

Facebook komentarai