„Šiaulių dienų“ eisenoje Kolegiją lydėjo gera nuotaika ir skambus šūkis

Savaitgalį visi Šiauliai skambėjo nuo šurmulio, garso, muzikos, judesio – iškilmingai ir triukšmingai paminėtas 780-asis miesto gimtadienis.

 

Gimtadienio renginius penktadienio vakarą pradėjo spalvinga eisena. Šiaulių valstybinės kolegijos atstovai, žingsniuodami tarp gausybės eisenos dalyvių, linksmai skandavo: „Skamba miestas ir dainuoja, čia Kolegija žygiuoja!” Kartu buvo įveikta kelio atkarpa nuo Ragainės progimnazijos iki Aušros alėjos ir Dvaro gatvės kampo.

eisena (1) Organizatoriai skelbia, kad eisenoje iš viso dalyvavo per 3 tūkstančius miestiečių. Visi eisenos dalyviai (taip pat ir už pėsčiųjų nusidriekusi motorizuota kolona) prie Prisikėlimo aikštės buvo sutikti gausiais aplodismentais ir žmonių šypsenomis.eisena su direktore

Tądien Šiaulių valstybinės kolegijos direktorė dr. Natalija Šedžiuvienė dalyvavo ir koncertų salėje „Saulė“ vykusioje iškilmingoje ceremonijoje, kurios metu Prezidentui Valdui Adamkui buvo įteiktos Šiaulių miesto garbės piliečio regalijos. 

Renginiai, trukę kelias dienas, pritraukė minias šiauliečių ir miesto svečių. Dienomis mieste šurmuliavo mugė, o vakarais šventiškai nusiteikę žmonės linksminosi klausydamiesi įvairių atlikėjų ir muzikos grupių: BIX, Sauliaus Prūsaičio, latvių Brainstorm, Gyčio Paškevičiaus ir kitų. Šeštadienio vakarą miestiečiai traukė prie Talkšos, ten pristatytas projektas „Muzika kaip kinas“. Vakare ežero pakrantę nušvietė įspūdingi fejerverkai. Jie ir vainikavo miesto šventės renginius.

Dėkojame visiems, kurie atstovavo Kolegijai eisenoje, nepagailėjo savo balsų ir dalijosi su šventės dalyviais gera nuotaika!

eisena (5)eisena (2)

 

Daugiau nuotraukų – socialiniame tinkle „Facebook“, Šiaulių valstybinės kolegijos paskyroje.

Viešųjų ryšių specialistė

Urtė Drąsutytė

Urtės Drąsutytės nuotraukos

Facebook komentarai