Įspūdžiai iš Erasmus+ studijų Čekijoje

Čekijoje paskaitos buvo tokios įdomios, kad Erasmus+ studentai nenorėjo praleisti nė vieno užsiėmimo.

Nuo 2016 metų vasario 11 iki liepos 2 dienos dalyvavome tarptautinėje Erasmus+ studijų programoje, studijavome Jihlavos politechnikos kolegijoje (Čekija). Čekija MArtinkutė 1

Prieš prasidedant studijoms, visi Erasmus+ studentai buvo supažindinti su šalies istorija ir šių dienų aktualijomis, taip pat buvo rengiamos ekskursijos į gretimus miestus (pamatėme Pelhrimovo miestą), kuriuose lankėme muziejus, žymias vietas pietavome aukštosios mokyklos užsakytuose restoranuose. Mus vaišino tradiciniais čekų patiekalais. Iki studijų pradžios turėjome čekų kalbos paskaitų, kad lengviau prisitaikytumėme kolegijoje ir už jos ribų. Gyvenimo sąlygos buvo labai geros.

Jihlavos politechnikos kolegijos dėstytojai puikiai išmano savo darbą. Keletas dėstytojų mokėjo taip sudominti savo paskaitomis, kad visi Erasmus+ studentai stengdavosi nepraleisti nė vieno užsiėmimo. Beveik visos paskaitos turi dvi (teorinę ir praktinę) dalis. Praktinėje dalyje yra įdomių veiklų, pateikiamų žaidimo forma. Daug dėmesio buvo skiriama tarptautinio lygio turizmo sektoriui. Visi dalykai, išskyrus čekų kalbą, buvo dėstomi anglų kalba, todėl suprasti nebuvo sunku.

Studijų kokybe mes tikrai labai patenkintos. Buvo labai įdomi ir naudinga patirtis studijuoti užsienyje, susipažinti su kitokia dėstymo forma ir patobulinti anglų kalbos žinias leidžiant laiką su studentais iš įvairių pasaulio šalių.

Čekija Martinkutė 2

 

 

 

 

 

 

 

Čekija Martinkutė 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ieva Martinkutė, TV14

Simona Vilčiauskaitė, TV14

Facebook komentarai