Dėstytojų diena Verslo ir technologijų fakultete

Spalio 5-ąją minima Tarptautinė mokytojų diena. Mūsų kolegijos dėstytojai taip pat sulaukė studentų dėmesio ir sveikinimų.

Dominika Vaičiulytė, OKV15

Nuo pat ankstyvo ryto Organizacijos komunikacijos vadybos studijų programos antrakursiai pasitiko į paskaitas skubančius Verslo ir technologijų fakulteto dėstytojus, įteikė jiems mokslo ženklelį – miniatiūrinę knygą. Antruosiuose Verslo ir technologijų fakulteto rūmuose dirbantys dėstytojai irgi neliko užmiršti, juos studentės sutiko su sveikinimais ir dovanomis. Po rytinio sveikinimo visi Šiaulių valstybinės kolegijos bendruomenės nariai buvo maloniai pakviesti į antrakursių organizuojamą šventę „Mokslas – (ne) žaidimas“.

Mokytojų diena 2016 5

   Žaidimų kampelyje organizatoriai sulaukė gausaus būrio dalyvių, kurie noriai įsitraukė į studentų pasiūlytą veiklą. Pirmiausia visų laukė „Kolegiopolis“ – žaidimas, turintis savo istoriją. Jį kūrė net kelios OKV grupės, bet žaidimas taip ir nebuvo sužaistas. Spalio 5 dienos renginys buvo jo „premjera“. Žaisdami „Kolegiopolį“, dėstytojai ir studentai ne tik linksmai rideno kauliukus, keliavo langeliais, bet ir atsakinėdami į užduotus klausimus gausino žinias apie mūsų kolegiją. Visus traukė origamio kampelis – galimybė prisiminti vaikystę, nes dėstytojai pagal studentų pateiktus pavyzdžius lankstė laivelius ir lėktuvėlius, o tie, kurie norėjo parodyti savo sugebėjimus, galėjo išlankstyti ir kitas figūras. Renginio dalyvius sudomino užduotis „Atėjau, pamačiau, sudėliojau“. Dalyviams reikėjo sudėlioti Šiaulių valstybinės kolegijos atvaizdą. Tai darydami šypsojosi ne tik dėstytojai, bet studentai. Kolegijos bendruomenės nariai galėjo pildyti šventinės dienos progai sukurtą palinkėjimų plakatą, kuriame vaizduojama Šiaulių valstybinė kolegija. Po renginio plakatas mirgėjo nuo įvairiausių prasmingų palinkėjimų.

      Šis renginys sukėlė daug teigiamų emocijų, juoko ir šypsenų. Dėstytojai dėkojo OKV15 grupės studentams už sveikinimus ir puikią nuotaiką.

Mokytojų diena 2016 6

Mokytojų diena 2016 4

Mokytojų diena 2016 1

Mokytojų diena 2016 3

Facebook komentarai