Seminaras „Statybiniai neoporo blokeliai“

  2016 m. spalio 5 d. Statybos ir aplinkos inžinerijos katedroje vyko mokomasis-informacinis seminaras „Statybiniai neoporo blokeliai“, kurį vedė UAB „EKO kodas“ atstovas. Ryšiai su šia įmone buvo užmegzti parodoje Resta 2016, susitarta dėl seminarų ir galimybės Šiaulių valstybinėje kolegijoje įrengti bendrovės stendą. Seminare dalyvavo Statybos studijų programos nuolatinių ir ištęstinių studijų studentai ir katedros dėstytojai. Tokio pobūdžio renginys nėra pirmas. Seminarus būsimiesiems statybininkams jau rengė UAB „Paroc“ ir UAB „Eternit baltic“.

Statybininkų renginys 1

Seminaro metu UAB „EKO kodas“ pardavimų vadovas Tadas Gužauskas supažindino su „Izodom 2000 Polska“ gaminių asortimentu, kurį sudaro beveik šimtas klojinių statyboms formų. Buvo pristatyta technologija „Izodom“ ICF. Ji turi daug privalumų: ne tik padeda taupyti energiją, bet ir daro statybos darbus greitus ir lengvus, garantuoja kokybę ir tvirtumą.

Studentai seminaro metu sužinojo daug jiems naudingos informacijos, kurią sėkmingai galės panaudoti ir pritaikyti tolimesnėse studijose, rašydami kursinius ir baigiamuosius projektus.

Katedra planuoja tokius seminarus rengti ir toliau, kviesti kitų įmonių atstovus. Numatyta, kad kartu su studentais bus atlikti termoviziniai tyrimai, kurių rezultatus planuojama pristatyti konferencijoje „Naujų technologijų taikymas“. Be to, į svečius bus kviečiami moksleiviai iš Šiaulių profesinio rengimo centrai, jiems ketinama pristatyti Statybos studijų programą.

Daug renginių Statybos ir aplinkos inžinerijos katedra rengia kartu su socialiniais partneriais: jie kviečiami į apskritojo stalo diskusijas, pataria, kai reikia atnaujinti programą. Socialiniai partneriai priima studentus į praktikas, paremia organizuojant konkursus. Katedra bendrauja su UAB „Įžvalga“, UAB „Limega“, UAB „Kasada“, UAB „Eternit baltic“, UAB „Raseinių statyba“, UAB „Zstatyba“, UAB „Statyba ir priežiūra“ ir kt.

Statybos ir aplinkos inžinerijos katedros dėstytojos

Laima Skridailaitė ir Edita Mockienė

Statybininkų renginys 2Statybininkų renginys 3

 

Facebook komentarai