Studentai tikrino dėstytojų žinias nuotaikingame protmūšyje

Pirmadienį Sveikatos priežiūros fakultete (SPF) vyko Tarptautinės mokytojų dienos paminėjimui skirta popietė, kurią organizavo Sveikatos priežiūros fakulteto Studentų atstovybės nariai. Studentai sėdo į vertinimo komisijos kėdes, o dėstytojai, suskirstyti į tris komandas, turėjo atlikti įvairias užduotis.

Tarptautinė mokytojų diena, kaip rašoma kalendoriaus lapelyje, švenčiama spalio 5-ąją, tačiau savo dėstytojus SPF studentai sumanė nustebinti šią savaitę.

Į protų mūšį pakvietę studentai tikrino skirtingų dalykų žinias. Renginyje dalyvavusi Reabilitacijos katedros administratorė Loreta Jankūnienė papasakojo, kad dalyviams buvo pateiktos užduotys, pareikalavusios loginio mąstymo, sumanumo. Komandos turėjo iš nuotraukų atpažinti žymius žmones, lankytinas vietas. Vienoje iš užduočių tikrinti ir muzikiniai žaidimo dalyvių gebėjimai.

protmusis (1)

Kaip sakė SPF Studentų atstovybės pirmininkas Lukas Vaičiulis, renginio esmė buvo patikrinti dėstytojų žinias ir sumanumą protmūšio metu ir, žinoma, taip paminėti profesinę pedagogų šventę.

– Dėstytojai buvo suskirstyti į 3 komandas, komandų pavadinimus turėjo sugalvoti patys jų nariai. Renginio dalyvių laukė 3 nuotaikingi protmūšio etapai, o taškus skaičiavo ir tvarką prižiūrėjo Studentų atstovybės nariai. Buvo daug juoko, ginčų ir originalių atsakymų. Visos komandos siekė pasirodyti kuo geriau ir, be abejo, nugalėti. Suskaičiavus taškus buvo paskelbta, kad laimėjo draugystė. Studentų atstovybė visoms trims komandoms įteikė šakotį. Mes dar kartą priminėme dėstytojams, kad esame dėkingi už jų pastangas ir atiduodamas žinias, – įspūdžiais po renginio dalijosi L. Vaičiulis.

Viešųjų ryšių specialistė

Urtė Drąsutytė

protmusis (2)protmusis (3)protmusis (4)

protmusis (5)

Facebook komentarai