OKV15 grupės studentai Šiaulių universiteto bibliotekoje

Šiaulių universiteto biblioteka gerai žinoma ne tik šio universiteto studentams ir dėstytojams, bet ir daugeliui Šiaulių gyventojų. Ne išimtis yra ir Šiaulių valstybinės kolegijos studentai. Spalio 18 dieną biblioteką aplankė Šiaulių valstybinės kolegijos Organizacijos komunikacijos vadybos studijų programos antrakursiai (OKV15).

Kolegijos studentai, viešėdami bibliotekoje, susipažino su jos istorija ir teikiamomis paslaugomis, kuriomis gali naudotis ne tik Šiaulių universiteto studentai, bet ir mūsų kolegijos bendruomenės nariai. Studentams buvo parodytos įvairios skaityklos, kuriose gausu reikalingų knygų, moderniai įrengtų vietų ir kompiuterinių technologijų. Buvo galima pamatyti, kaip veikia įrenginiai, pritaikyti neįgaliesiems, pajausti specialaus spausdintuvo išspausdintą raštą akliesiems, susipažinti su technologija, kuri padeda skaityti žmonėms, turintiems silpną regą.

SUB 2

Didelį įspūdį paliko ir vienos iš pirmųjų lietuviškų knygų, parašytų XVIII amžiuje. Studentai taip pat lankėsi Centų kambaryje – jis visas išklijuotas monetomis. Kambaryje buvo galima pamatyti iš daugybės monetų suklijuotą Lietuvos žemėlapį, kuriame pažymėti Lietuvos miestai ir miesteliai. OKV15 grupė apžiūrėjo gausų muzikos ir vaizdo įrašų archyvą bibliotekos mediatekoje, turėjo galimybę susipažinti su paieškomis archyve ir programa, skirta muzikos kūriniams kurti. Viešnagei baigiantis, studentai aplankė ketvirtą bibliotekos aukštą, kuriame yra daug atskirų patalpų, skirtų studentams, norintiems dirbti grupėmis ar individualiai.

Po apsilankymo Šiaulių universiteto bibliotekoje studentai džiaugėsi daug sužinoję apie pačią biblioteką ir jos teikiamas galimybes. Dauguma studentų net neįtarė, kad Šiaulių universiteto biblioteka prieinama visiems miesto studentams.

Jolita Meškauskaitė, OKV15

SUB 1

Facebook komentarai