Organizacijos komunikacijos vadybos studentai pasidalijo patirtimi

OKV studentai organizavo popietę, kurioje kalbėta apie šios studijos programos studentams svarbius klausimus.

Įpusėjus spaliui, pirmą kartą Šiaulių valstybinės kolegijos istorijoje vyko popietė „Patirties bagažas“. Popietę surengė Organizacijos komunikacijos vadybos studijų programos antrakursiai (OKV15). Renginio tikslas – padėti šios studijų programos visų kursų studentams geriau susipažinti, pasidalyti įspūdžiais apie studentišką gyvenimą, studijas, rašomuosius darbus, dėstytojus, praktikas Lietuvoje ir užsienyje.

okv aptarimas 2

Pasirengę popietei, organizatoriai nekantriai laukė visų susirenkant į neformalų susitikimą. Tiesa, studentai nesitikėjo, kad jų popietė sulauks tokio didelio Organizacijos komunikacijos vadybos studijų programos studentų dėmesio. Maloniai nustebino gausus būsimųjų organizacijos komunikacijos specialistų būrys. Atėję studentai iš pradžių jautėsi nedrąsiai, tačiau visi buvo priimti su padrąsinančiais žodžiais ir šypsenomis.

Renginyje laukė laisva ir jauki aplinka. Visi studentai sėdėjo prie apskrito stalo, kad galėtų vieni kitus matyti, susipažintų ir pasidalytų patirtimi. Susirinkusiųjų laukė staigmena: OKV15 grupės studentai vaišino arbata, kava ir saldainiais. Susitikimo metu buvo aptarti visi su studijomis susiję klausimai. Trečio kurso studentai pasidalijo patirtimi ir patarimais apie kursinius ir baigiamuosius darbus. Daug dėmesio skirta ir praktikoms. OKV14 grupės studentas Justinas Linksmutis Samuolis visiems papasakojo apie praktiką Maltoje, kurią jis atliko, pasirinkęs Erasmus+ programą.

Organizatoriai tikisi, kad toks renginys taps tradicija.

 

Kristina Česnauskaitė, OKV15

okv aptarimas

Facebook komentarai