Kodėl šiandien blaškosi keistai besielgiantys studentai?

Keistas reiškinys spalio 27 d. rytą nutiko Kolegijoje. Nuo pat ankstyvo ryto Verslo ir technologijų fakulteto koridoriuose blaškėsi keistai atrodantys ir besielgiantys studentai. Buvo galima sutikti ir kunigą, kažką murmantį lotyniškai.

Viena Kolegijos dalis, kurioje buvo matyti daugiausia keistai besielgiančių studentų, nuniokota. Čia padėtas karstas, sienos išklijuotos laikraščiais. Pastebėta keistų statinių iš dėžių…  Sunku pasakyti, kas studentams atsitiko… Šižofrenija? Asmenybių susidvejinimas? Psichozė? Depresija? Ar tai artėjančios sesijos baimė? O gal bemiegių naktų pasekmės?

Ilgiau pabuvus šiame chaose paaiškėjo, kad studentų psichologinė savijauta gera. Spalio 27 d. Studentų atstovybė tradiciškai minėjo iš užsienio atkeliavusią šventę – Heloviną. Studentai šiemet nusprendė, kad pats laikas išlaisvinti „vidinį žvėrį“ ir leisti sau pasielgti kaip tik nori – šiandien garsus, skardus juokas, vaikščiojimas su pižama ir šlepetėmis ar įkyrus žiūrėjimas į kitus yra norma.

Šių eilučių autorei pavyko rasti daug nestabilios psichikos „Apsėstųjų palatos“ ligonių, bandyta užmegzti kontaktą su jais, tačiau „normalių“ atsakymų taip ir nepavyko išgirsti. Kodėl pasirienkta tokia šventės tema? Ką įkūnija studentai? Klausimų liko daugiau nei atsakymų… Vieni, išgirdę klausimą, pradėjo juoktis, kiti pabėgo arba krito ant žemės.

Žinome viena – Studentų atstovybės nariai šiandien į nieką nežiūri rimtai ir leidžia sau pakvailioti…

Miglė Mataitytė, OKV14

Urtės Drąsutytės nuotraukos

Helovinas (2)Helovinas (6) (1)Helovinas (1)Helovinas (7)

Facebook komentarai