Šiaulių valstybinę kolegiją vėl baugino „Moliūginės“

Šaltas ir tamsus spalio 27 d. rytas Šiaulių valstybinėje kolegijoje prasidėjo visiškai neįprastai. Vos tik pravėrus kolegijos duris, pasigirsdavo šūviai ir karo lauko ligoninės pacientų dejonės. Kamufliažinės spalvos, žvakių šviesa, baisiausi moliūgai, spalvingi studentai – visa tai jau tradiciniu renginiu tapusios „Moliūginės“.

Šiais metais, organizuodamos renginį, jėgas suvienijo visos trys Organizacijos komunikacijos vadybos studijų programos grupės. Jos nuspalvino „Moliūgines“ kitokiomis spalvomis. Kolegijos bendruomenę studentai pakvietė į karo lauko ligoninę „Moliūgų fronte nieko gyvo“. „Seselės“ ir „gydytojai“ visą rytą rūpinosi studentų sveikata, mokė tvarstyti žaizdas, ragino gerti vitaminus, teigė, kad tai padės išvengti apsilankymo karo ligoninės palatoje.

Šventės dalyviai buvo kviečiami balsuoti ir rinkti patį „Kariškiausią moliūgą“. Suskaičiavus visus balsus, nugalėtojais paskelbti Informacinių sistemų technologijų pirmo kurso studentai. Antrąją vietą užėmė Finansų antrakursiai, o trečiąją –  Turizmo vadybos trečio kurso studentų grupė. Visos trys grupės buvo apdovanotos „Kariškais daviniais“.

  Organizatoriai džiaugiasi pavykusiu renginiu ir viliasi, kad „Moliūginių“ dvasia neišblės, stebins Šiaulių valstybinės kolegijos bendruomenę dar daug metų.

Deimantė Gazbeinaitė, OKV14

Samantos Paliulytės, OKV14 nuotraukos

BeFunky Collage

 

 

Facebook komentarai