Kolegija virto apleista ligonine

Išskirtinai Heloviną paminėjo Sveikatos priežiūros fakulteto (SPF) studentai: jie varžėsi apleistą ligoninę primenančiose erdvėse. Pabėgimo arba išsilaisvinimo kambariai dabar populiarūs visoje Lietuvoje, tad ir studentai, pasiūlę tokią pramogą, sulaukė daug dėmesio.

Spalio 27 vyko renginys „ESCAPE ROOM. NAKTIS APLEISTOJE LIGONINĖJE“. „Ir praėjusiais metais, ir šiais likome ištikimi tai pačiai idėjai – išsilaisvinimo kambariui. Studentai turėjo suburti 5 narių komandą ir registruotis. Nuo pat spalio 27 dienos ryto iki 17 valandos komandos varžėsi, kuri greičiau ištrūks iš rūsio,“ – renginio sumanymą apibūdino SPF Studentų atstovybės pirmininkas Lukas Vaičiulis.

Pirmoji komanda pasirodė šiek tiek po aštuntos valandos. Visi nariai privalėjo užsidėti maišus ant galvų ir nusileisti į rūsį. Jie gavo žvakę, degtukus ir žemėlapį. Komanda turėjo aplankyti 5 postus (ligoninės skyrius), kuriuose jų laukė užduotys. Už atliktas užduotis komandos nariai gavo kūno dalių muliažų, reikalingų paskutinei užduočiai atlikti. Komandos turėjo aplankyti operacinę, odontologo kabinetą, gimdyklą, rentgeno kambarį ir morgą. Paskutinėje užduotyje iš užsitarnautų kūno dalių reikėjo sudėlioti vudu lėlę ir taip išsilaisvinti iš rūsio.

Viešųjų ryšių specialistė

Urtė Drąsutytė

SPF HelovinasHelovinas SPF 2Helovinas SPF 3Helovinas SPF 4Helovinas SPF 5Helovinas SPF 6

 

 

Facebook komentarai