Šiaulių valstybinė kolegija padeda ugdyti talentą

Šiaulių valstybinėje kolegijoje – daug dainingų studentų. Viena iš jų – Solveiga Kaklauskaitė, studijuojanti organizacijos komunikacijos vadybą. Mergina jau mokyklos suole pradėjo savo muzikinę karjerą.

Dar mokykloje ji išmoko groti gitara ir dainuoti ne tik chore, bet ir solo. Pirmaisiais studijų metais Solveiga nebuvo itin drąsi, nepanoro atskleisti savo talento, apie kurį žinojo tik šeimos nariai ir artimiausi draugai. Įpusėjus studijoms, studentė pradėjo dalyvauti Studentų atstovybės veikloje, pateko į Šiaulių valstybinės kolegijos muzikinę grupę ,,Studijozai“. Taip mergina pradėjo vis aktyviau dalyvauti Kolegijos gyvenime, sparčiai daugėjo draugų ir pažįstamų.

Solveiga pripažįsta, kad ši veikla išties pakeitė jos studentišką gyvenimą. Studentė atskleidė savo talentą keliuose renginiuose, pavyzdžiui, ,,Studentų dienoje“, ,,Mokytojų dienoje“, ,,Tvinz“ fotografijų parodos atidarymo metu.

Mergina studijuoja jau trečius metus, todėl nori studentus paraginti aktyviau dalyvauti bendruomenės veikloje, nes taip galima realizuoti savo gebėjimus.

Kristina Grigaitė, OKV14

Urtės Drąsutytės nuotrauka

Solveiga Kaklauskaitė
Solveiga Kaklauskaitė

Facebook komentarai