ŠVK studentai – pasaulio čempionatų dalyviai

Šiaulių valstybinės kolegijos (ŠVK) Sveikatos priežiūros fakulteto Kineziterapijos studijų programos trečio kurso studentai Justas ir Julius Optai užsiima svarsčių kilnojimu, mėgėjišku virvės traukimu, lengvąja atletika. Sportu vaikinai domisi nuo 11 metų. Jų pasiekimai svarsčių kilnojimo rungtyje tikrai dideli, nors broliams dar tik 21 metai.

Kaip skelbia 15min.lt, iš Kazachstano Aktobės miesto praėjusią savaitę svarsčių kilnotojai dvyniai Justas ir Julius Optai grįžo iškovoję pasaulio čempionato medalius – pasaulio profesionalų svarsčių kilnojimo čempionate broliai pelnė planetos sidabrą ir bronzą. Justas dar pagerino paties prieš metus pasiektą pasaulio rekordą. Broliams dvyniams tai jau trečias sėkmingas pasaulio čempionatas.

broliai optai

Lietuvoje broliai yra tapę daugkartiniais čempionais jaunių ir jaunimo grupėse, jie dalyvavo olimpiniame festivalyje, ten Justas tarp studentų užėmė pirmąją vietą. Puikių rezultatų vaikinai yra pasiekę ir Baltijos regiono, Europos mastu.

Studentas Justas Optas daugiausia yra pasiekęs pasaulinio lygmens varžybose. 2015 metais Dubline jis svorio kategorijoje iki 78 kilogramų dvikovės rungtyje iškovojo aukso medalį, pagerino pasaulio jaunimo rovimo rekordą iki 167 kartų. Praėjusią savaitę Justas pagerino ne tik Lietuvos rekordą, bet ir 2015 m. Dubline savo paties pasiektą pasaulio rekordą.

Šie nuopelnai iš tiesų daug ką pasako apie mūsų studentus. Kaip teigė broliai, po studijų jie nežada sustoti – nori ir toliau intensyviai sportuoti, kopti į sporto aukštumas.

Broliai puikiai suderina mokslus, darbą ir kitus pomėgius: vaikinai dirba treneriais Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokykloje, taip pat yra kariai savanoriai.

Džiaugiamės, kad tokie studentai kaip Justas ir Julius mokosi mūsų kolegijoje!

Justina Ausėnaitė, OKV14

Asmeninio albumo nuotraukos

Nuotrauka iš 2015 metų , rekordasNuotrauką iš asmeninio archyvo

 

 

Facebook komentarai