Laukiame ABSOLVENTŲ ALĖJOJE

Nuo 2004 m. Šiaulių valstybinėje kolegijoje profesinio bakalauro diplomus gavo daugiau nei 9000 absolventų – Šiaulių regione ir visoje Lietuvoje paklausių specialistų. Absolventas yra tas žmogus, kuris studentui gali papasakoti, kaip reikėtų studijuoti, į ką atkreipti dėmesį, kad  pirmieji savarankiškos veiklos metai netaptų kančia. Kaip tik todėl tinklaraštį MANO KOLEGIJA papildė nauja skiltis, skirta pažinčiai su absolventais.

Jeigu jūs jau esate Šiaulių valstybinės kolegijos absolventas arba pažįstate mūsų kolegiją baigusių puikių specialistų, apie kuriuos būtų įdomu paskaityti ir didesniam būriui žmonių, kviečiame bendradarbiauti. Pakalbinkite absolventą arba absolventę, atsiųskite interviu į tinklaraštį arba tiesiog pasiūlykite mums pašnekovą (rašykite el. paštu s.papaurelyte@svako.lt).

Galbūt Šiaulių valstybinę kolegiją baigusio žmogaus pasakojimas paskatins kurį nors dabartinį studentą kitaip pažvelgti į studijas, daugiau dėmesio skirti konkrečiai veiklai, o gal tiesiog tai bus dar viena proga pasidžiaugti tuo, kaip, pasirinkus tinkamą studijų programą, galima įgyvendinti ir pačią drąsiausią svajonę.

diplomai birz 29 (17)

Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus specialistė

Silvija Papaurėlytė-Klovienė

Facebook komentarai