Tarptautinę studentų dieną sušildė ne tik arbata

Tarptautinei studentų dienai skirti renginiai mūsų kolegijoje prasidėjo jau nuo lapkričio 14 d. Komandos galėjo varžytis boulingo turnyre, pyragų dieną buvo renkamos aukos gyvūnų globos namams.

Daug susidomėjimo sulaukė lapkričio 17 dienos renginys. Centrinių rūmų vidiniame kiemelyje susirinkę studentai, dėstytojai ir kiti kolegijos darbuotojai šventė kartu. Kartu ne tik džiaugtasi konkurso „Ne pagal paskirtį, bet veikia“ dalyvių išmone, bet ir dainuota, šokta. „Kolegų“ šokėjai užkrėtė visus šokio virusu, todėl aikštelėje smagiai trypė ne tik studentai, bet dėstytojai, administracijos darbuotojai. Viso renginio metu skambėjo gyva muzika, dainą kartu su „Studijozais“ atliko Tarptautinių ryšių ir projektų skyriaus vedėja Gina Ožekauskaitė ir mūsų kolegijoje studijuojantys užsienio šalių studentai. Vieną dainą šventėms dalyviams padovanojo tik antrą savaitę studijuojantis Andrejus iš Ukrainos. Visiems šventės dalyviams labai patiko pagerinta studentiška  košė ir arbata.

Drąsiai galima teigti, kad apsiniaukusią rudens dieną vykusią šventę sušildė ne tik skanus maistas ir šiltas gėrimas, bet bendruomeniškumo jausmas, suvokimas, kad priklausai vienai didelei Šiaulių valstybinės kolegijos šeimai.

Studentų diena 2Studentų diena 4Studentų diena 5

Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus specialistė

Silvija Papaurėlytė-Klovienė

Facebook komentarai