Sveika, Šiaulių valstybine kolegija!

Šiaulių valstybinės kolegijos absolventės iš Ukrainos Valerijos Litvinko laiške – šilti žodžiai Šiaulių valstybinei kolegijai.

Tau rašo absolventė iš Ukrainos. Nuo mūsų paskutinio susitikimo prabėgo beveik metai. Noriu tau papasakoti, kaip dabar gyvenu.DSC_0029

Aš turiu gerą darbą didelėje kompanijoje ir džiaugiuosi puikiomis perspektyvomis. Žinoma, darbą susiradau ne iš karto, prireikė penkių bandymų. Ieškojau darbo įvairiose srityse, todėl dabar drąsiai galiu pasakyti, kad geriausia yra dirbti pagal specialybę.

Kolegija, man visada malonu prisiminti tas akimirkas ir tas emocijas, kurias išgyvenau besimokydama Šiauliuose. Mano studentiškas gyvenimas tęsiasi toliau – esu Kijevo nacionalinio statybos ir architektūros universiteto magistrantė.

Šiauliai man pirmiausia asocijuojasi su atvirais ir geranoriškais žmonėmis – prisimenu Deividą Nesovą, Rimantą Radzevičių, Editą Mockienę, Violetą Petraškienę, Zitą Sluckuvienę ir nuolatos besišypsančią Laimą Skridailaitę. Lietuva man yra jaukių europietiškų miestų šalis, turinti nacionalinę virtuvę, besididžiuojanti savo įžymybėmis ir Baltijos jūra. Man atrodo, kad studijuodama aš supratau, kokia yra Lietuva ir lietuviai.

Studentams, kurie jau mokosi Šiaulių valstybinėje kolegijoje arba dar tik planuoja tai daryti, noriu patarti savaitgaliais išsinuomoti mašiną ir keliauti po Lietuvą – pamatyti netoli Šiaulių esantį Kryžių kalną, Trakų pilį netoli Vilniaus, apžiūrėti Kauną, o vasarą nuvykti į Palangą ir Klaipėdą.

Kolegija, linkiu tau  klestėti. Iki susitikimo vasarą!

Valerija Litvinko

Valerija Litvinko.docx

Išvertė Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus specialistė

Silvija Papaurėlytė-Klovienė

Facebook komentarai