Futbolininkų pergalės kviečia prisijungti prie komandos

Kalendoriaus lapelyje gruodžio 10-oji – Futbolo diena. Šiaulių valstybinė kolegija taip pat turi savų futbolo žvaigždžių.

Kaip teigia Šiaulių valstybinės kolegijos sportinės veiklos organizatorius Vytautas Padgureckas, futbolas Kolegijoje galbūt ir nėra pati populiariausia sporto šaka, bet jis tikrai mėgstamas. Dėstytojas tikisi, kad ŠVK futbolininkų iškovotos pergalės dar labiau padės pritraukti studentus į futbolo treniruotes.

Kolegijoje trečiakursius kiekvienais metais keičia pirmakursiai, todėl futbolo komanda jaunėja, nėra paprasta kaskart iš naujo susiburti. Vis dėlto senbuviai draugiškai priima naujokus, visi kartu kovoja dėl naujų pergalių. Norą žaisti futbolą pareiškia jau anksčiau aktyviai sportavę jaunuoliai, lankę sporto mokyklas, atstovavę mokyklų komandoms. Kolegijoje jie tiesiog toliau skiria laiko savo pomėgiui.

20161130_143623
Šiaulių valstybinės kolegijos futbolininkai ir jų treneris Vytautas Padgureckas

Didžiausias ŠVK futbolo komandos pasiekimas yra III vieta Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynėse: šių metų lapkričio pabaigoje Marijampolės „Arvi“ futbolo arenoje vyko Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynių salės futbolo 5×5 finalinės varžybos. Mūsų kolegijos vaikinams įteikti bronzos medaliai ir turnyro taurė. Tikimasi, kad komandos laukia dar daug pergalių.

Kolegijos futbolininkų komanda turi savo gerbėjų – tai sportininkų bendrakursiai, draugai, artimieji. Drauge treniruodamiesi ir drauge kovodami vaikinai susidraugauja.

Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus specialistė

Silvija Papaurėlytė-Klovienė

 

Facebook komentarai