Neišdildomi praktikos įspūdžiai

Mes esame trečiakursės Ieva ir Zita, Šiaulių valstybinėje kolegijoje studijuojame organizacijos komunikacijos vadybą. Atlikdamos praktiką UAB „Šiaulių apskrities televizija“, gavome patirties ir patyrėme daug nepamirštamų įspūdžių.

Važiavome su žurnalistais stebėti, kaip ruošiamasi imti interviu, stebėjome ir visą procesą. Vykome į skirtingas vietas, ten galėjome daug ką pamatyti. Viena iš aplankytų vietų buvo Simono Daukanto muziejus Papilėje. Muziejuje daug sužinojome apie Simoną Daukantą, jo gyvenimą, kūrybą.

Praktikantės prie muziejauspraktikantės muziejuje

Po apsilankymo muziejuje vykome į Kruopių darželį, kuris neseniai įsikėlė į naujas patalpas. Darželis yra labai modernus, ten pačios geriausios sąlygas, apie kurias nė nebūtume pagalvojusios. Darželio bendruomenė ir vaikai buvo labai malonūs, išgirdome įdomių dalykų. Mažieji pasitiko išskėstomis rankomis, susidraugavome, buvo labai gaila išsiskirti.

praktikantės darželyje

Vis dėlto didžiausias įspūdį paliko ta diena, kai vienos su operatoriumi vykome imti interviu iš Šiaurės Lietuvos kolegijoje vykusių „Orientacinio žaidimo automobiliais“ organizatorių. Pačioms reikėjo susirasti žmones, kuriuos galėtume pakalbinti. Baimės jausmas lydėjo visą laiką, tačiau gavome daug patirties, nes viską turėjome atlikti pačios, be pagalbos.

Labai džiaugiamės, kad UAB „Šiaulių apskrities televizija“ suteikė galimybę atlikti praktiką, gavome puikią pamoką, kad laikas bėga greitai, todėl visas užduotis, dirbant tokį darbą, reikia atlikti kuo skubiau. Buvo malonu, kad televizijos darbuotojai mumis pasitikėjo ir leido pabūti žurnalisto kailyje. Tokių galimybių pasitaiko retai.

Šiaulių valstybinės kolegijos studentės Ieva Šyvokaitė ir Zita Jucevičiūtė

 

 

Facebook komentarai