Organizacijos komunikacijos vadybos studentai ragina nebijoti praktikos

Kaip žinia, kolegijos nuo universitetų skiriasi tuo, kad studijuojant kolegijose daugiau dėmesio skiriama praktinių įgūdžių tobulinimui. Praktika kiekvienam būsimam specialistui yra labai svarbi, nes jos metu susipažįstama su darbo specifika, aplinka, užduotimis, sukaupiama daug įgūdžių, kurie ateityje padeda ieškantis darbo. Gerai pasirodžius praktikos metu, dažnai pasitaiko galimybė įsidarbinti iškart vos tik baigus studijas.

straipsn

Labai svarbu pasirinkti praktikos vietą, kurioje studentas galėtų gauti kuo daugiau praktinių įgūdžių, taip pat nebijoti ir drąsiai kreiptis į įvairias norimas ar „svajonių“ organizacijas, nes niekada nežinai – galbūt jiems būsi reikalingas kaip tik TU. 

Praktika naudinga ne tik studentui, bet ir priimančiai įstaigai. Svarbiausia pateikti save kaip smalsų, norintį gauti patirties ir turintį ką pasiūlyti organizacijai studentą. Taip pat būtina atsižvelgti, kad praktikos vieta būtų kuo labiau susijusi su studijuojama specialybe, kad netektų atlikti darbų, kurie jums nebus naudingi, pavyzdžiui, nešioti kavos ar karpyti snaigių :).

Ką tik iš viešųjų ryšių praktikos grįžę OKV14 studentai kupini įspūdžių. Jais noriai dalijosi su dėstytojais ir studentais. Visi  sutaria, kad praktikos vietą reikia rinktis atsakingai, susieti ją su savo ateitimi ir pasiimti iš šio laikotarpio kuo daugiau. Tiksliau – visus geriausius dalykus!

Šiaulių valstybinėje kolegijoje besimokanti ir joje (Komunikacijos ir rinkodaros skyriuje) praktiką atlikusi studentė Justina Ausėnaitė teigė, kad tai buvo puiki galimybė visas žinias panaudoti praktiškai. Mergina džiaugėsi, kad pati kolegija priima praktikantus, skiria  tik tokius darbus, kurie susiję su specialybe.

Iš praktikos „Šiaulių spaustuvėje“ grįžusi studentė Deimantė Gazbeinaitė dalijosi tokiais įspūdžiais: „Praktika padėjo susipažinti su daug įvairių žmonių ir iš jų gauti naudingos informacijos, kuri bus naudinga ateityje.“

Eglė Šarauskaitė praktiką atliko Valstybiniame Šiaulių dramos teatre.

„Praktika labai patiko, džiugu, kad kolegija suteikia tokią galimybę – įsijausti į darbus dar studijuojant. Puiki galimybė patikrinti savo galimybes pavečiant teoriją praktika“, – pasakojo studentė.

Beatričė Dainiūtė, praktiką atlikusi Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Šiaulių skyriuje, savo patirtį vertina teigiamai: „Praktika man buvo labai naudinga. „Sodros“ darbuotojos skyrė daug laiko ir dėmesio, padėjo pagerinti praktinius įgūdžius. Pasisėmiau daug patirties, kurią, manau, galėsiu panaudoti ateityje.“

OKV14 studentai ragina studijuojančius nepatingėti, jau anksčiau pagalvoti apie būsimą praktiką, susikurti gyvenimo aprašymą ir siekti svajonių organizacijos praktikos vietos. Prisiminkite, kad praktika – didelis indėlis į Jūsų ateitį!

Beatričė Dainiūtė ir Kamilė Knystautaitė, OKV14

 

Facebook komentarai