Pietų pertraukos gali būti įdomios!

Vokiečių poetas J. V. Gėtė teigė, kad geriausias būdas išlaikyti draugystę – dalytis mintimis apie savo darbus. Žmones labiausiai suartina veikla. Šiai minčiai neįmanoma nepritarti, todėl sausio 6 dieną, kai Lietuvoje simboliškai užbaigiamas šventinis laikotarpis ir pažymima Trijų Karalių diena, grupelė Šiaulių valstybinės kolegijos darbuotojų ir studentų nusprendė pietų pertrauką praleisti KITAIP.

Tie, kurie nepabūgo šaltos žiemos dienos, sudalyvavo linksmoje ir greitoje fotosesijoje, dalijosi gera nuotaika, o paskui sušilti susirinko į Studentų kampelį, kuriame vaišinosi karšta arbata. Noras susiburti pietų pertraukos metu ir pasidžiaugti žiema kilo siekiant, kad kolegos galėtų pasidalyti ne tik darbiniais rūpesčiais ar džiaugsmais, tačiau ir laisvą valandėlę praleistų tiesiog paprastai bendraudami. Žinoma, viena iš priežasčių, paskatinusių išeiti pasidžiaugti baltu džiaugsmu už lango, buvo ir gausiai šią savaitę iškritęs sniegas.     Prie raidžių

Bendravimas neoficialioje aplinkoje suartina, galima labiau (o kartais net iš naujo) pažinti net ir greta esančiame kabinete dirbantį žmogų. Puiku, kai galime atitraukti mintis nuo darbų. Be to, tokių susibūrimų metu tarsi netyčia atsiranda ir naujų idėjų, ateina minčių apie įvairiausius projektus. Romėnų filosofas Seneka teigė, kad, būdami kartu, vienas kitam daugiau duosime. Todėl drąsiai galima tvirtinti, kad panašių akcijų, kurių metu kviesime visus drauge leisti pietų pertraukas, dar tikrai bus, juo labiau, kad dabar sulaukėme teigiamų atsiliepimų. Džiugu, kad buvo galima jaukiai pasišnekučiuoti, pasidžiaugti vieni kitų draugija. Smagu, kad šiandien penktadienis tapo maža švente. Tikimės, kad pamažu į tokias iniciatyvas įsitrauks vis daugiau mūsų studentų ir darbuotojų. Laukiamas kiekvienas! Be to, labai laukiame visų Šiaulių valstybinės kolegijos darbuotojų ir studentų minčių, pasiūlymų, padėsiančių išsiaiškinti, kas būtų įdomu visiems, kaip prasmingai galėtume leisti pertraukėles ir taip kartu stiprinti mūsų bendruomeniškumą.

prie eglėsPrie eglutės

Viešųjų ryšių specialistė Urtė Drąsutytė

Rasos Šaučiūnaitės nuotraukos

Facebook komentarai