Prisijunk prie 1000 projektų kūrimo!

Vasario 3 dieną Vilniuje vyko trečiasis Nacionalinis DAROM forumas. „Darom“ šiais metais organizuos jau 10-ają, t. y. jubiliejinę, akciją, todėl ji bus šiek tiek kitokia – gerokai platesnė ir sudėtingesnė. Be tradicinio šiukšlių rinkimo, stengiantis įtraukti visas Lietuvos seniūnijas, vidurines mokyklas, kitas organizacijas, bus suorganizuota dar 1000 projektų.

Šiame forume Šiaulių valstybinei kolegijai atstovavo Organizacijos komunikacijos vadybos pirmo kurso studentė Odeta Bendžiūtė bei Viešbučių ir turizmo studijų programos trečio kurso studentas Tomas Bagdonavičius.

Odeta Bendžiūtė ir Tomas Bagdonavičius
Odeta Bendžiūtė ir Tomas Bagdonavičius

Pirmoje renginio dalyje, kuri vyko Vyriausybės rūmuose, buvome supažindinti su 1000 projektų organizavimo visoje Lietuvoje gairėmis ir balandžio 22 dieną vyksiančios akcijos pasiruošimo darbais, išgirdome Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio sveikinimo žodį.

Kelios organizacijos pristatė savo projektų idėjas: siūlyta mažinti padangas, perdirbti plastiką ir panaudoti jį „Darom“ maišams, visuose miestuose didinti „Darom“ patrulių komandą. Forumo metu buvo galima susipažinti su kitų kolegijų ir universitetų, įmonių, mokyklų atstovais, pasidalyti idėjomis.

Antroji forumo dalis vyko Seime. Po Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio sveikinimo žodžio prasidėjo diskusijos.

Jeigu nori prisidėti prie 1000 projektų įgyvendinimo, sugalvok į socialinę, kultūrinę, visuomeninę, švietimo ar aplinkosaugos sritį orientuotą projektą ir užregistruok jį puslapyje www.mesdarom.lt. Tikėtina, kad sugalvotam įdomiam ir vertingam projektui bus skirtas finansavimas.

O gal nori būti tuo, kuris burs žmonių grupes per akciją „Darom“, savanoriaus ar atliks praktiką kaip šių veiklų organizatorius? Visą informaciją gali rasti puslapyje www.mesdarom.lt.

darom2017 (1)

 

Odeta Bendžiūtė, OKV16

 

Facebook komentarai