Jei švenčiame Valentino dieną, tai tik visą dieną!

Vasario 14 dieną Šiaulių valstybinės kolegijos fakultetuose nuo ankstyvo ryto skambėjo meilės dainos, akys raibo nuo širdelių gausos, pilvukus džiugino „Meilės eliksyras“ ir kiti skanūs užkandžiai, veikė Meilės paštas, buvo galima nusifotografuoti prie specialiai šiai dienai dekoruotų fotosienų.

Kvietė visus dalytis meile ir šypsenomis

Verslo ir technologijų fakulteto Studentų atstovybė (SA) Valentino dienai ruošėsi kelias savaites: kūrė dekoracijas, suko galvas, kaip viską įdomiau pateikti. Jau vasario 13-ąją po pietų kolegijoje buvo galima pamatyti SA narius, puošiančius centrinių rūmų fojė.

Tekstui

Vasario 14 dieną jie nepabūgo atsikelti anksčiau, kad studentai, dėstytojai, kolegijos darbuotojai atėję ryte galėtų sušilti išgėrę karštos arbatos, pasivaišinti saldumynais. Pertraukų metu visus į fojė kvietė meilės dainos, arbatos kvapas, juokas ir šypsenos. Neturintys antrosios pusės galėjo rašyti savo kontaktus ir mesti į specialias dėžes, vėliau traukti iš kitos dėžės ir taip užmegzti kontaktų su kuo pabendrauti, o gal net taip atrasti savo Valentiną.

paštas

 Po dviejų paskaitų skambėjo „Studijozų“ atliekamos dainos apie meilę. Pertraukų ir paskaitų metu studentai, dėstytojai ir visi norintys galėjo nusifotografuoti prie fotosienos. Dabar visos nuotraukos yra sukeltos į Šiaulių valstybinės kolegijos SA feisbuko puslapį. Daugiausiai paspaudimų patinka surinkusios nuotraukos savininkas bus apdovanotas rėmėjų įsteigtais prizais.

Meilės nebūna per daug!

Įsimylėjėlių diena paminėta ir Sveikatos priežiūros fakultete. Ten besimokantys studentai visus su meilės diena sveikino kaip ir pridera būsimiems sveikatos priežiūros specialistams: buvo dalijama informacinė medžiaga apie saugius lytinius santykius, nėštumą ir prezervatyvai.
Taip pat visą dieną buvo galima rašyti laiškelius savo draugams ar simpatijoms, nes fakultete veikė Meilės paštas!

SPF šventė

Meile dalijosi su visais šiauliečiais

Pamenate, kaip prieš Kalėdas Šiaulių valstybinės kolegijos SA nariai sveikino miesto žmones dainuodami kalėdines dainas miesto autobusuose ir bulvare? Šį kartą jie sugalvojo dar įdomiau! Šiltą ir saulėtą vasario 14 dieną studentai kartu su „Rūtos“ saldainių fabriko Meškiuku Rudnosiuku iškeliavo į miesto bulvarą sveikinti mažų ir didelių miesto žmonių su Valentino diena. Buvo vykdoma akcija „Free Hugs“. Visi norintys galėjo šiltai ir stipriai apsikabinti su Meškiuku Rudnosiuku, kuris linksmai kalbino visus miesto žmones, ypač mažuosius šiauliečius. Studentų atstovybės nariai klijavo širdutes, visiems dalijo balionus ir saldainius, miesto žmonių klausinėjo apie meilę.

apsikabinimaisu miestiečiais

„Norėjome Valentino dieną šiauliečiams suteikti daugiau šilumos, meilės, šypsenų. Manau, mums tai pavyko! Buvo gera matyti ir išgirsti, kaip miesto žmonės džiaugiasi tokia iniciatyva. Džiaugėsi, kad esame originalūs ir noriai įgyvendiname tokias idėjas. Sutikome daug užsieniečių, kuriems akcija „Free Hugs“ gerai pažįstama. Manau, jiems įrodėme, kad Šiaulių mieste tikrai yra žmonių, kurie skleidžia meilę, geras emocijas“ – teigė idėjos iniciatorė, Organizacijos komunikacijos vadybos pirmo kurso studentė Odeta Bendžiūtė.

Dalykite meilę kiekvieną dieną. Juk nieko nekainuoja nusišypsoti artimam žmogui ar net nepažįstamajam, sutiktam gatvėje. Kažkam šypsena gali suteikti gerų emocijų visai dienai.pabaigai

Daugiau nuotraukų – socialiniame tinkle „Facebook“, taip pat čia ir čia.

Vaizdo medžiaga: studentų mintys apie meilęValentino dienos akcija mieste.

Studentų atstovybės informacija

Facebook komentarai