Mediumas įtraukė į kelionių sūkurį

Sveikatos priežiūros fakulteto antrakursių mediumas džiugino studentų humoro jausmu ir išmone.

Vasario 23-ąją Sveikatos priežiūros fakultete linksminosi ir draugus mediumo švente džiugino antrakursiai. Šiemet studentai savo pasirodymuose keliavo po pasaulio šalis. Lietuvis turistas Lukas, susipažinęs su italu Chulijumi, aplankė net penkias valstybes.

Abu keliautojai

Vaikinai keliavo ir traukiniu, ir lėktuvu, ir autobusu, plaukė laivais. Lenkijoje keliauninkams suskaudo dantis, tad teko apsilankyti pas burnos higienistes, kurios nuotaikingai pristatė savo studijų programą.

Iš Lenkijos vaikinai patraukė į Rusiją, ten susidūrė su keistuolėmis rusaitėmis ir kineziterapeutais. Šie ne tik vykdė pilietinį teisingumą vardan teisingų ir skaidrių studijų, bet ir pristatė kineziterapinius užsiėmimus.

Lietuvaitis ir italas iš Rusijos nukeliavo į Kiniją. Chulijus paragavo kino pasiūlytų ryžių, vaikinui suskaudo skrandį, teko kreiptis į bendrosios praktikos slaugytojus. Šie ne tik efektyviai slaugė Chulijų, bet ir pateikė daugiau rytietiškų gydymo metodų.

Meksikoje turistams teko pasinerti į vietinių dramų, kurių centre buvo atsidūrusios kosmetologės, sūkurį.

Galiausiai keliautojai pasiekė Italiją. Šioje šalyje socialiniai darbuotojai ir jų vadas Krikštatėvis padėjo Chulijui suprasti, kaip svarbu būti socialiai atsakingam, rūpestingam ir palaikyti gerus santykius su brangiais žmonėmis. Vaikinas susitaikė su savo mergina Aurora, jiedu sušoko žavingą šokį ir džiaugėsi vienas kitu. Tokia gražia proga Lukas pasveikino kelionės draugą.

Abu vaikinai pasidžiaugė, kad kelionės po penkias valstybes įspūdžiai ir pažintys su burnos higienistais, kineziterapeutais, bendrosios praktikos slaugytojais, kosmetologėmis ir socialiniais darbuotojais bus nepamirštami.

šokis baltais chalataisKinėsGrožio salonasLaiminga pabaiga

Karolina Matelionytė, BPS14

Urtės Drąsutytės nuotraukos

Facebook komentarai