VTF studentai keliavo per skirtingas epochas

Kovo 1 ir 2 dienomis Šiaulių valstybinėje kolegijoje vyko tradicinė šventė Verslo ir technologijų fakulteto antrakursiams – MEDIUMAS, kurią, kaip ir kiekvienais metais, organizavo Studentų atstovybė. Šių metų tema „Studentų gyvenimas skirtingomis epochomis“.

Parinkta tema – nelengva, bet ji leido studentams į viską pažiūrėti kūrybiškai ir savo studijų programą susieti su kuria nors epocha. Šiaulių valstybinė kolegija šias dvi dienas tapo lyg laiko mašina. Studentai keliavo nuo akmens amžiaus, žvelgė į ateitį. Kelionės neprailgo, nes antrakursiai buvo labai originalūs ir išradingi.OKV15

Abi dienas kartu su antro kurso studentais keliavo renginio vedėjai: Organizacijos komunikacijos vadybą studijuojanti pirmakursė Odeta Bendžiūtė bei Turizmo ir viešbučių studijų programos trečiakursis Tomas Bagdonavičius. Pasirodymus vertino solidi komisija: Verslo ir technologijų fakulteto dekanas Saulius Palepšaitis, prodekanė Virginija Latvėnienė, Turizmo ir viešbučių studijų programos trečio kurso studentė Greta Mišuraitė, I. Jagmino vairavimo mokyklos atstovė Justina Songailė, Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vedėja Lina Liesienė. Prie jų prisijungė ir savanorė studentė.VedėjaiKomisija

Pirmąją dieną keliauta kartu su 7 inžinerijos mokslus kremtančių studentų grupėmis. MT15 supažindino su kompiuterio, t. y. pagrindinio jų darbo įrankio, atsiradimu. S15 smagiu vaizdo siužetu parodė, kaip šiais laikais vyksta darbai statybose, nustebino nuotaikingu šokiu. AE15 į sceną įvažiavo automobiliu – netikru, tačiau labai išmaniai sukurtu. O kokie buvo automobilio garsai! TLT15 įrodė, kad ir logistikos specialistų darbas įdomus, be to, labai patobulėjo nuo viduramžių, kai žmonės jodinėjo arkliais… IST15 įrodė, kad mūsų kolegijoje įmanoma gauti maksimalų įvertinimą – 10. Linkime studentams, kad šis balas juos lydėtų kuo dažniau! APA15 griežtai uždraudė šiukšlinti ir visiems liepė rūšiuoti. Oi, būtina pasitaisyti. Juk APA14 išmokė visus žiūrovus, kad reikia sakyti ne ŠIUKŠLĖS, o ATLIEKOS. ATE15 buvo paskutiniai, bet ne prasčiausi. Vienas žmogus atstovavo visai savo grupei. Jis padėjo ant stalo stiklainį ir liepė įsivaizduoti, kad tai automobilis. Stiklainis – automobilis? Sunkiai suvokiama buvo tol, kol grupės atstovas pradėjo į stiklainį dėti obuolius ir pilti kruopas, vardydamas automobilio dalis.

Pirmosios kelionės nugalėtojais tapo MT15, kurie sužavėjo filmuku apie kompiuterio atsiradimą. Antroji vieta atiteko TLT15. Trečiąją vietą pasidalino S15 ir APA15.

Antroji diena buvo skirta kelionei kartu su socialinių mokslų studentais, kurie pasirodė dar kūrybiškesni. F15 linksmai papasakojo, kaip mėsą galima išmainyti į kailinius. OKV15 išmokė urvinius kelių žodžių, vaizdžiai parodė, kaip vystėsi komunikacija nuo urvinių laikų iki dabar, kai karaliauja technologijos. BA15 pasirodyme skambėjo daug buhalterinės apskaitos terminų, taip pat dėmesį atkreipė epochą puikiai atitinkantys kostiumai. Abejingų nepaliko šiame pasirodyme padavėjos vaidmenį atlikusi studentė. Iš Turizmo ir viešbučių (TV15) studentų išgirdome daug užsienio kalbų. Jie įrodė, kad, studijuojant ir dirbant pagal jų specialybę, be užsienio kalbų mokėjimo būtų tikrai prastai… IP15 nusikėlė į informacijos amžių ir atskleidė, kaip atrodytų žmonių bendravimas, jei visi pasitelktų tik šiuolaikines technologijas. Reikia tikėtis, kad tokių laikų nebus sulaukta! VE15 parodė studentų kurtą vaizdo siužetą apie verslo ekonomiką. AD15 nustebino savo originalumu. Pasirinkę ateitį, jie tikrai neprašovė pro šalį. Reikia tik pavydėti, kad robotai dirba visus darbus už žmones. Norėtume ir mes taip… Antrosios dienos nugalėtojais tapo tie, kurie buvo verčiausi. Pirmąją vietą iškovojo BA15, antrąją vietą užėmė TV15, treti liko F15.BuhalteriaiMėsa ir kailiniaimediumas (4)

Mediumo prizininkams dovanas įsteigė mūsų draugai ir nuolatiniai rėmėjai.

Odeta Bendžiūtė, OKV16

Urtės Drąsutytės nuotraukos

Daugiau nuotraukų – https://www.facebook.com/pg/svako.lt/photos/?tab=album&album_id=1586948231334082

Facebook komentarai