Mokomoji ir pažintinė Statybos studijų programos studentų išvyka

Statybos studijų programos studentai Naujojoje Akmenėje įgijo naujų žinių ir įgūdžių.

 

Kovo 3 d. Statybos ir aplinkos inžinerijos katedros S16 ir S15 grupių studentai kartu su dėstytojais E. Mockiene, L. Skridailaite ir D. Nesovu buvo išvykę į mokomąją-pažintinę ekskursiją. Aplankyta UAB „Eternit Baltic“ priklausanti banguotų pluoštinio cemento stogų lakštų ir cementinių dailylenčių „Cedral“ gamykla ir praktinė mokymo bazė Naujojoje Akmenėje.

  Studentai susipažino su UAB „Eternit Baltic“ veikla, produkcija ir perspektyvomis. Gamybos ceche visi stebėjo, kaip vyksta beastbestinių banguotų lakštų ir cementinių dailylenčių gamyba: formuojami lakštai ir dailylentės, jie džiovinami, dažomi ir sandėliuojami. Po to vyko praktinis užsiėmimas, kurio metu studentai turėjo galimybę atsipjauti lakštų, juos gręžti, kniedyti, pritvirtinti dailylentes prie fasadinių konstrukcijų. Išvykoje studentai įgijo naujų žinių ir įgūdžių.Statybininkai2Statybininkai1Statybininkai3Stayybininkai5

                      Statybininkai6Už šiltą priėmimą, mokymus ir patarimus dėkojame UAB „Eternit Baltic“ personalo vadovei L. Garliauskienei, svarbių klientų projektų vadovui V. Jaškauskui, vadybininkui-konsultantui A. Gedžiui ir fasadinių produktų inžinieriui M. Urbonui.

Laima Skridailaitė

Statybos ir aplinkos inžinerijos katedros lektorė

UAB „Eternit Baltic“ nuotraukos

 

Facebook komentarai