Studentai domėjosi galimybėmis Birštone ir Druskininkuose

Praėjusią savaitę gausus Šiaulių valstybinės kolegijos atstovų būrys viešėjo Birštone ir Druskininkuose – domėtasi studentų praktikų ir darbo galimybėmis, turizmo perspektyvomis.

Viešnagė Birštono „Eglės“ sanatorijoje ir Druskininkuose – viena iš vasarį ir kovą vykstančių karjeros renginių ciklo „Karjeros stotelės 2017“ veiklų.

SONY DSC

Sanatorija6

Į Birštoną ir Druskininkus vyko beveik pusšimtis Kosmetologijos, Kineziterapijos, Bendrosios praktikos slaugos, Turizmo ir viešbučių studijų programų studentų. Juos lydėjo dėstytojos Lina Gineitytė, Indrė Skirmantaitė ir Kristina Kigaitė.

Sanatorijos „Eglė“ padaliniuose Birštone ir Druskininkuose dirba beveik 2000 darbuotojų, todėl sveikatinimo įstaiga gali pasiūlyti ne tik patrauklias praktikų, bet ir realias darbo galimybes būsimiems savo srities specialistams. Studentai noriai domėjosi, ką sanatorija siūlo klientams, apžiūrėjo išskirtines erdves, įrangą.

Sanatorija5

SONY DSC

Jau ne vienas mūsų kolegijos atstovas yra atlikęs praktiką šioje sanatorijoje, „Eglės“ atstovai gyrė puikiai pasirengusius studentus.

Susitarta dėl tolimesnio bendradarbiavimo suteikiant sąlygas studentams atlikti praktiką, keičiantis aktualia informacija, dalijantis patirtimi.

Turizmo ir viešbučių studijų programos komanda Druskininkuose susipažino su miesto infrastruktūra, apžiūrėjo lankomiausias vietas, domėjosi turizmo galimybėmis šiame krašte. Norintieji galėjo pasimėgauti pramogomis Druskininkų vandens parke. 

Šiaulių valstybinės kolegijos informacija

 

Facebook komentarai