Iniciatyvi dėstytoja labiausiai džiaugiasi studentų pasitikėjimu

S.V.A.K.O. 2016 apdovanojimuose už iniciatyvą pagerbta Vadybos ir komunikacijos katedros docentė dr. Jurgita Macienė mano, kad studijų proceso kokybė priklauso nuo visų jo dalyvių pastangų.

Paklausta apie didžiausius 2016 metų laimėjimus, dėstytoja atsako lakoniškai. Svarbiausiu pasiekimu ji laiko užsitarnautą studentų pasitikėjimą, pritarimą tam, kas veikiama, kaip dirbama. Jei būtų kitaip, kažin, ar Studentų atstovybė būtų pasiūliusi Jurgitos Macienės kandidatūrą, o patys studentai būtų balsavę už iniciatyvią dėstytoją. Be abejo, pašnekovė džiaugiasi dar vienu svarbiu dalyku – parodytu kolegų dėmesiu ir veiklos įvertinimu.

Jurgita MAcienė SVAKO 2016

S.V.A.K.O. apdovanojimai suteikė džiaugsmo ir Jurgitos Macienės šeimai. Artimieji, sužinoję, kad ji buvo nominuota, linkėjo sėkmės,  išgirdę apie laimėjimą, džiaugėsi kartu. Jie labai gyrė tą gražų stiklinį apdovanojimą, kuris buvo įteiktas kiekvienam laimėtojui.

Jurgita Macienė teigia, kad apdovanojimas „Metų iniciatyva“ yra tiesiogiai susijęs su jos pedagogine veikla: tai, kas yra daroma, turėtų studijų procesą padaryti įdomesnį, leisti atsiskleisti ir studentų iniciatyvai. Iš bendros veiklos su jaunaisiais kolegomis atsirado išvykstamosios paskaitos į muziejus, tarpiniai atsiskaitymai kaip ekskursijos, paskaitos, kurias skaito savo srities specialistai, ekspertai. Dėstytoja teigia, kad taip paįvairintas dėstymas atneša naudos ir studentams – jie išgirsta ir pamato daugiau nei vien sėdėdami auditorijoje, ir dėstytojui – jis gali stebėti studentų augimą, tobulėjimą.

unnamed (2)

Jurgita Macienė pabrėžia, kad nereikia pamiršti, jog Šiaulių valstybinė kolegija  – aukštojo mokslo institucija, todėl vien žaisdamas studentas nepasieks tų rezultatų, kuriuos numato studijų programos, negalės įgyti tų kompetencijų, kurias ugdo dalykų dėstytojai. Studijų procesas tinkamai vyksta tada, kai ir studentas, ir dėstytojas, ir administracijos darbuotojas suvokia savo pareigas, atsakomybę, ieško galimybių bendrauti ir bendradarbiauti. Tik kartu veikdama visos Kolegijos bendruomenė gali siekti užsibrėžtų tikslų. Iniciatyviausia 2016 metų Šiaulių valstybinės kolegijos dėstytoja norėtų matyti gyvenimu nenusivylusius, vidinės motyvacijos turinčius ir aiškiai apibrėžtų tikslų siekiančius studentus. Gavusi apdovanojimą, ji nesiilsi ant laurų, toliau kartu su studentais organizuoja renginius, kuria gerą nuotaiką ir plečia akiratį.

Su studentais

Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus specialistė

Silvija Papaurėlytė-Klovienė

Urtės Drąsutytės nuotraukos

Facebook komentarai