Studentams paskaitą skaitė viešnia iš turizmo įmonės

Šiandien Turizmo ir viešbučių studijų programos studentai turėjo ne visai įprastą paskaitą. Šįkart prieš auditoriją stovėjo ir žiniomis dalijosi ŠVK paskutinio kurso studentė Greta Barauskaitė, sėkmingai pagal studijuojamą sritį dirbanti socialinio partnerio įmonėje „Baltic Travel Service“.

G. Barauskaitė dirba kelionių agentūroje. Studentėms ji pasakojo apie kelionių pardavimo agento darbo specifiką, aiškino, kokių įgūdžių reikia dirbant tokį darbą, kaip bendrauti su klientais, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį keliones planuojantiems ir jas siūlantiems asmenims. Pasak merginos, viena pagrindinių savybių, kuri būtina dirbant tokioje srityje, yra atidumas.studentes_paskaita4

studentes_paskaita1

Greta ragino studentus būti drąsius, nebijoti klausti. Mergina atviravo, kad pagrindinis kiekvieno kelionių agento tikslas – parduoti kelionę čia ir dabar. Kolegijos studentė džiaugėsi, kad užimamos pareigos skatina ją tobulėti, domėtis naujovėmis, skirtingomis pasaulio šalimis, jų unikalumu.studentes_paskaita3

Greta neabejoja, kad keliauti ir atrasti skirtingas kultūras – iš tiesų verta, tuo ji užkrečia aplinkinius. Studentai įdėmiai klausėsi Gretos, kuri papasakojo, kaip veikia kelionių agentų kasdien naudojamos programos, padedančios dirbti operatyviai ir maksimaliai išpildyti klientų pageidavimus.

G. Barauskaitė paskaitos klausytojams turėjo užduotį – paprašė pasidalyti poromis ir pabandyti suplanuoti kelionę, apgalvoti kuo daugiau detalių ir smulkmenų, t. y. dirbti taip, kaip dirba kelionių agentūrų specialistai. Pirmo kurso studentės pasirinko agento arba kliento vaidmenis. Kad atliktų praktinę užduotį, merginos parengė kelionės pasiūlymą pagal kliento pageidavimus. Paskaitos viešnia pagyrė studenčių darbo rezultatus.

Viešųjų ryšių specialistė

Urtė Drąsutytė 

Urtės Drąsutytės nuotraukos

 

 

 

 

 

 

Facebook komentarai