Studentai varžėsi „Kolegiadoje“

Vienas žmogus yra svarbi komandos dalis, bet vienas žmogus niekada nebus komanda (Kareemas Abdulas-Jabbaras). Balandžio 7 dieną Šiaulių valstybinės kolegijos studentai galėjo praktiškai patikrinti, ar stipri ir verta pergalės yra jų komanda. Šiaulių valstybinės kolegijos Organizacijos komunikacijos vadybos pirmo kurso studentė Odeta Bendžiūtė kartu su Sveikatos priežiūros fakulteto kūno kultūros dėstytoju Vytautu Padgurecku kvietė studentus burti komandas ir registruotis į sporto renginį „KOLEGIADA 2017“.

Sporto renginys vyko Šiaulių „Kane‘s Arenoje“. Renginio metu komandos galėjo savo jėgas išbandyti žaisdamos stalo tenisą, mėtydamos baudas ir tritaškius, atlikdamos su futbolu susijusias užduotis, dalyvaudamos linksmose estafetėse. Varžybas vainikavo paskutinė ir pati smagiausia sporto rungtis – paplūdimio tinklinis. Lauke oras dar nėra toks šiltas, kad būtų smagu ir patogu tinklinį žaisti ant smėlio, bet „Kane‘s Arena“ suteikė tokią galimybę. Kad ir salėje, bet ant smėlio! Atskirose rungtyse turėjo varžytis pavieniai studentai, o paplūdimio tinklinis pareikalavo bendrų visos komandos narių veiksmų.

tenisaskrepšinis

Tinklinistinklinis2

„Džiaugiamės, kad atsirado net 5 tarpusavyje pasivaržyti norinčios komandos. Šiek tiek nuliūdino, kad šį kartą kolegijos panelės buvo pasyvesnės – tik trys pačios drąsiausios ir sportiškiausios studentės prisijungė prie vaikinų komandų. Tikimės, kad ateityje bus dar daugiau norinčių – ne tik vaikinų, bet ir merginų. Šiandien įsitikinome, kad vis dėlto vaikinai labai džentelmeniški ir nenuskriaudė savo komandų panelių, skatino jas nepasiduoti ir siekti kuo geresnių rezultatų“, – įspūdžiais dalijosi renginio organizatoriai – studentė Odeta Bendžiūtė ir dėstytojas Vytautas Padgureckas.Padgureckasmergina

Vieniems užduotys sekėsi geriau, kitiems prasčiau… Galiausiai paaiškėjo, kurios trys komandos yra verčiausios prizinių vietų. Sveikiname komandą „999“, iškovojusią pirmąją vietą! Antrąją vietą pelnė „Skrajojančių Olandų“ komanda, trečioji vieta atiteko „Dantračiams“.

„Studentai kiekvieno renginio, kuriam reikia komandos pavadinimo, metu nenustoja stebinti savo kūrybiškumu. Šio renginio komandų pavadinimai taip pat visiems sukėlė šypsenas“, – pasakojo organizatorė O. Bendžiūtė.visi

Sportinis renginys „KOLEGIADA 2017“, galima sakyti, buvo pirmasis blynas. Kadangi jis neprisvilo, ateityje planuojamas dar tikrai daug tokių renginių, kuriuose bus kviečiami dalyvauti Šiaulių valstybinės kolegijos studentai, dėstytojai ir darbuotojai.

Šiaulių valstybinės kolegijos informacija

Igno Diliūno nuotraukos

Facebook komentarai