Jaunimas nuotaikingai mokėsi, kaip valdyti savo finansus

Vakar Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete viešėjo Žilvinas Butkevičius. Jaunas lektorius, save vadinantis sėkmingu verslininku, pakvietė jaunus žmones į seminarą apie asmeninių finansų valdymą.

Seminarą organizuoti ėmėsi Sveikatos priežiūros fakulteto absolventai. Absolventė Agnė Krivinskaitė pasakojo apie apsilankymą Žilvino kolegos seminare sostinėje, po kurio ji nė kiek nesuabejojo, kad panašaus turinio paskaita būtų labai naudinga ir jauniems žmonėms Šiauliuose.

Ž. Butkevičius – verslininkas, asmeninio tobulėjimo treneris, užkietėjęs motociklininkas ir laimingas šeimos žmogus. Lektorius džiaugėsi tuo, ką turi, motyvavo jaunimą siekti tikslų. Ž. Butkevičius sakėsi atradęs sėkmės formulę ir kryptingai einantis svajonių link. Finansai3

Žilvinui nesunku pasiekti jaunų žmonių širdis – jis kalba jiems suprantama kalba, užkrečia optimizmu ir gera nuotaika. Pavydėtinas pasitikėjimas savimi ir beriamos iš pirmo žvilgsnio lyg pažįstamos ar kažkur girdėtos tiesos skamba taip, jog galima manyti, kad viskas gyvenime yra ranka pasiekiama.

Lektorius, atrodo, visu šimtu procentų tiki tuo, ką daro ir sako. Kaip pats teigia, jis džiaugiasi, kad kasdien gali padėti žmonėms tapti turtingesniems, laisvesniems tiek finansiškai, tiek emociškai.

Dvi valandos netruko praeiti. Motyvuojantis, charizmatiškas lektorius nesunkiai sudomino gausų būrį moksleivių ir studentų, atvykusių į paskaitą.

Ž. Butkevičius dalijo patarimus ne tik apie finansus – jis vaikinus ir merginas skatino skirti laiko asmeniniam tobulėjimui, motyvacijos paieškoms. Praktiniai patarimai, kuriuos Žilvinas žarstė renginio dalyviams, gali padėti jaunam žmogui susigaudyti savo finansuose dabar ir tikslingai planuoti ateitį, leisti įgyvendinti visas idėjas. Svečias taip pat pabrėžė, kad apie savo finansinę gerovę būtina pradėti galvoti kuo anksčiau.

Seminarą pagyvino žaidimai, kurie leido į finansus pažiūrėti iš kito atskaitos taško. Gerų emocijų netrūko!

Renginyje sulaukta žmonių ne tik iš Šiaulių – atvyko svečių iš Radviliškio, Telšių, Pakruojo.

Moksleiviams iš Pakruojo rajono didelį įspūdį paliko Žilvino istorija ir bendravimas:  „Kaip svarbius ir pritaikomus dalykus jis minėjo taupymo, svajonių formulavimo, tikslų numatymo ir norų vizualizacijos temas. Mokiniai buvo susidomėję kreditingumo istorija ir reitingų svarba,“ – po seminaro pasakojo savo auklėtinius atlydėjusi mokytoja.

Radviliškiečiai po seminaro dėkojo organizatoriams, sakė, kad buvo labai įdomu. Dalyviai išreiškė norą ir ateityje dalyvauti panašiuose renginiuose.Finansai4Finansai1

Vaikinas, atvykęs iš Telšių, sakė po renginio jautęsis tarsi euforijoje. Jis teigė, kad Žilvino veiklą socialiniuose tinkluose seka jau kurį laiką, šios dvi valandos Šiauliuose buvo pirmas kartas, kai jam teko gyvai stebėti Ž. Butkevičiaus vedamą seminarą. Susižavėjimo charizmatišku renginio lektoriumi neslėpė ir daugiau dalyvių, užsiminusių, kad norėtų dalyvauti ir kituose panašiuose susitikimuose su įdomiais žmonėmis.

Viešųjų ryšių specialistė

Urtė Drąsutytė 

Urtės Drąsutytės nuotraukos

 

Facebook komentarai