Vizitas Gruzijos Kaukazo tarptautiniame universitete

2017 m. balandžio 25–28 d. pagal Erasmus+ mainų programą Šiaulių valstybinės kolegijos direktoriaus pavaduotoja, lektorė Danutė Valentienė ir Verslo ir technologijų fakulteto prodekanė, lektorė Virginija Latvėnienė dalyvavo mobilumo organizavimo vizite Kaukazo tarptautiniame universitete Gruzijoje (http://www.ciu.edu.ge/).

Vizitas buvo organizuojamas bendradarbiavimo sutarčiai, pasirašytai prieš dvejus metus, įgyvendinti. Programą sudarė ir vizitui visą laiką vadovavo Kaukazo tarptautinio universiteto tarptautinių ryšių skyriaus vedėja Tamara Chakhnashvili. Nors viešnagės programa buvo įgyvendinama tik dvi dienas – balandžio 26 d. ir balandžio 27 d. (kitas laikas buvo skirtas kelionei pirmyn ir atgal), universiteto pasirengimas vizitui, atsakingas ir pagarbus požiūris į bendradarbiavimą, intensyvi veikla leido įgyvendinti iš anksto suderintą kelionės tikslą – susipažinti su studijų programų kokybės priežiūra ir užtikrinimu vykstant studijų mainams.vizitas Gruzijoje (2)

Per dvi dienas įvyko net 9 susitikimai su universiteto vadovybe, akademiniu ir kitu studijas aptarnaujančiu personalu, studentais. Mūsų kolegijos atstovus oficialiai priėmė Kaukazo tarptautinio universiteto rektorius prof. dr. Kakhaberas Korzaia ir kancleris Vakhtangas Tsivtsivadze. Jie pasidžiaugė bendradarbiavimo rezultatais, išreiškė pasitikėjimą, kad sutartis bus sėkmingai įgyvendinta. Studijų programų rengimo ir studijų programų kokybės priežiūros bei užtikrinimo klausimais ne tik specialiame susitikime, bet ir viso vizito metu itin nuoširdžiai dalijosi ir su viešniomis iš Šiaulių valstybinės kolegijos diskutavo universiteto studijų ir kokybės prorektorė prof. dr. Marina Gedevanishvili. Atskiri susitikimai su fakultetų vadovais, dekanatų darbuotojais, studijų programų vadovais, dėstytojais ir studentų atstovais vyko Medicinos, Socialinių mokslų, Verslo, Vynuogininkystės-vyndarystės fakultetuose. Susitikimų metu pristatyta Šiaulių valstybinė kolegija, diskutuota įvairiais studijų organizavimo, programų rengimo, įgyvendinimo, studijų kokybės klausimais, aptartos ir derintos akademinių mainų, bendrų projektų galimybės.vizitas Gruzijoje (1)vizitas Gruzijoje (3)

Kaukazo tarptautinis universitetas yra didžiausia Gruzijoje privati aukštojo mokslo įstaiga, 1995 m. įsikūrusi Tbilisyje. Tai aukšto lygio, gerai vertinamas, finansuojamas iš įvairių privačių investicijų, Taikos korpuso, sukūręs aukštųjų studijų infrastruktūrą ir aukštus išsilavinimo standartus atitinkantis universitetas Kaukazo regione. Kelių fakultetų, bibliotekos, studentų saviraiškos studijų infrastruktūra, neakademinės veiklos materialioji bazė, su kuria teko susipažinti, sudaro modernaus, gerai aprūpinto universiteto įspūdį. Malonu buvo įsitikinti, kad universitetas stengiasi pasiūlyti savo studentams šiuolaikiškus įrenginius ir studijų aplinką, kurioje jie gali atlikti mokslo tiriamuosius darbus, įgyti kokybišką išsilavinimą, taip pat sukaupti praktinės patirties, dirbti su įdomiais profesoriais. Žinios ir įgūdžiai, įgyti Kaukazo tarptautiniame universitete, yra sėkmingos karjeros ne tik Gruzijoje, bet ir tarptautinėje darbo rinkoje garantas. Studentai gali naujausiose laboratorijose dirbti su įvairia technine ir moksline įranga, praktikuotis universiteto klinikoje.

Šiuo metu Kaukazo tarptautinis universitetas yra lyderiaujantis, jame studijuoja daugiau nei 3000 studentų iš Gruzijos ir daugiau nei 500 studentų iš įvairių pasaulio kraštų. Universitetą mokslo ir žinių centru su tarptautine atmosfera laiko ir palankiai vertina studentai iš viso pasaulio, nes tarptautiniai studentai čia turi lygias galimybes, įskaitant visavertį studentišką gyvenimą ir karjeros plėtros perspektyvas. Studentai gali burtis į įvairius klubus, nuolat dalytis novatoriškomis idėjomis ir užsiimti įdomia moksline ar kita saviraiškos veikla. Jauni žmonės gauna paramą, kad galėtų realizuoti savo pomėgius, patirti įsimintinų akimirkų Gruzijos Kaukazo tarptautiniame  universitete.vizitas Gruzijoje

dav

Universitete studijos vyksta trimis (gruzinų, anglų ir rusų) kalbomis, veikia 5 fakultetai, kuriuose nuolatine studijų forma vykdomos 12 bakalauro, 6 magistro ir 3 doktorantūros studijų programos. Nustebino naujausiame Vynuogininkystės-vyndarystės fakultete įrengtas bendras universiteto egzaminų centras, aprūpintas moderniomis vaizdo ir garso  technologijomis. Centre studentai atsiskaito visus tarpinius vertinimus, atlieka egzaminų užduotis, darbai yra koduojami, tvarką atsiskaitymo metu užtikrina stebėjimo įranga ir centro darbuotojai, dėstytojas, dėstęs dalyką, užduočių atlikimo metu nedalyvauja.

dav

Kaukazo tarptautinis universitetas didžiuojasi savo bendruomenės kultūriniu sąmoningumu, ateityje tikisi rezultatyviai bendradarbiauti su Šiaulių valstybine kolegija akademinių mainų, mokslo ir projektų srityse.

Šiaulių valstybinei kolegijai, ypač studentams, pačius geriausius linkėjimus siunčia, sėkmingų studijų ir geros egzaminų sesijos, įspūdingų atostogų linki 2016–2017 studijų metais mūsų kolegijoje paskaitas skaičiusios dvi Kaukazo tarptautinio universiteto profesorės – dr. Tea Kasradze ir dr. Manana Maridashvili.

Daugiau nuotraukų – http://www.ciu.edu.ge/page/gallery_items/gallery_id/1493299480

Youtube nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=ZAxjaaEa7XI

Šiaulių valstybinės kolegijos informacija

 

Facebook komentarai