Pirmyn į rugsėjį!

Nors iš mūsų kelioninių krepšių vis dar byra pajūrio smėlis, o vasaros kelionių įspūdžiai tebėra neišblėsę, jau atvėrėme duris į rudenį ir į naujus studijų metus. Rugsėjo 1-oji dovanojo ne tik gerą orą, bet ir puikios nuotaikos, reikalingos naujų darbų pradžiai, užtaisą.

Pradedame dar vienus mūsų aukštosios mokyklos veiklos metus. Pirmakursiai, antrakursiai, trečiakursiai, dėstytojai ir darbuotojai – visi pasinersime į kiekvieną dieną vis kitokį Šiaulių valstybinės kolegijos bendruomenės gyvenimą. Studijuosime ir studentausime, mokysimės ir mokysime (ne tik per paskaitas), pažinsime ir susipažinsime.

Pagrindine foto

Pirmomis rudens dienomis patys nedrąsiausi aukštosios mokyklos bendruomenės nariai yra pirmo kurso studentai. Naujas statusas, nauji žmonės, naujos teisės ir pareigos, pasiekeitęs dienos režimas… O jeigu dar ir gyvenamoji vieta visai kita, už ne vienos dešimties ar šimto kilometrų likę tėvai nepasiūlys šiltos vakarienės, reikia pradėti gyventi visiškai savarankiškai, pačiam išmokti pasirūpinti savimi ir susitvarkyti buitį, nevėluoti į paskaitas, bet nepraleisti ir studentų susibūrimų. Visko išmokstama. Šiandien tinklaraščio skaitytojams siūlome pažintį su trimis Šiaulių valstybinės kolegijos pirmo kurso studentais.

Lina Girskyte (1)
Lina Girskytė

Kineziterapiją studijuosianti Lina Girskytė į Šiaulius atvyko iš Kauno. Šią programą mergina pasirinko žinodama, kad studijos padės pagrindą tam, kuo ji nori užsiimti. Linos nuomone, svarbiausia suprasti, kad stoti reikia ne ten, kur bus smagu ir lengva mokytis, bet ten, kur studijos galbūt ir bus sunkios, bet darbas džiugins. Mergina norėtų dirbti trenere, jai patiktų darbas, susijęs su žmonių judėjimu ir sveikata. Lina tikisi, kad dėstytojai bus reiklūs, o studijos kokybiškos. Ji teigia kolegines studijas pasirinkusi todėl, kad nori praktikos ir patirties, galimybių derinti studijas su darbu, tikisi artimesnio ryšio su dėstytojais.

Marijus Visockas (1)
Marijus Visockas

Iš Kuršėnų kilęs, bet greitai Šiauliuose apsigyvensiantis Marijus Visockas pasirinko Įmonių ir įstaigų administravimo programą. Vaikinas praėjusiais mokslo metais Jungtinėje Karalystėje studijavo verslo administravimą, bet pasikeitus aplinkybėms, teko nutraukti studijas svečioje šalyje. Lietuvoje Marijus nusprendė tęsti tai, ką yra pradėjęs. Įmonių ir įstaigų administravimo studijų programą jis rinkosi remdamasis savo asmeninėmis savybėmis, t. y komunikabilumu, noru tobulėti. Studentas tikisi, kad studijos bus naudingos kuriant savo verslą. Jam atrodo, kad renkantis studijas svarbu įvertinti tai, kas domina, kam žmogus jaučiasi turįs pašaukimą. Studijos turi teikti ne tik naudą, bet ir malonumą. Marijaus Visocko ateities planuose – darbas, susijęs su studijų programa, studijų tęsimas universitete, galbūt net nuosavas verslas. Iš Šiaulių valstybinės kolegijos jis tikisi gauti naujų žinių, naujų ryšių, tobulėti ne tik kaip studentas, bet ir kaip asmenybė, viliasi, kad aukštojoje mokykloje praleistas laikas bus nepamirštamas.

Inga Laurinaviciute
Inga Laurinavičiūtė

Šiaulietė Inga Laurinavičiūtė – Bendrosios praktikos slaugos studijų programos pirmakursė. Mergina teigia šią studijų programą pasirinkusi todėl, kad jau nuo mažumės svajojo apie tokį darbą. Ingai labai patinka stebėti dirbančius medicinos darbuotojus, būsimoji specialistė beveik visada jų vietoje įsivaizduodavo save, todėl Šiaulių valstybinėje kolegijoje ji bandys įgyvendinti seną svajonę. Ingai visuomet atrodė, kad būtent ši profesija yra skirta tik jai, apie studijas kur nors kitur mergina net negalvojusi. Šiaulių valstybinės kolegijos pirmakursės nuomone, renkantis studijas, svarbiausia atkreipti dėmesį į tai, kas traukia ir žavi. Taip pagrindęs savo pasirinkimą žmogus galės dirbti tai, kas jam patinka. Inga neabejoja, kad jos ateitis bus susieta su studijuojama programa. Iš studijų mergina tikisi daug naujos patirties, įgūdžių, pažinčių su įdomiais žmonėmis ir, aišku, galimybės realizuoti savo gebėjimus būtent šioje mokslų srityje.

Tinklaraštį MANO KOLEGIJA kuriantis Komunikacijos ir rinkodaros skyrius sveikina savo esamus ir būsimus skaitytojus su naujųjų studijų metų pradžia. Visi kartu tikimės įdomių metų, mėnesių, savaičių, dienų ir akimirkų, apie kurias galėsite paskaityti ir MANO KOLEGIJOJE. Drąsiai imkime viską, ką mums suteiks kiekviena diena – patirtį, įspūdžius, žinias, pažintis, emocijas ir jausmus. Suteikime sau prabangą ne visada skubėti, nes tik taip pamatysime, kad gyvenimas tikrai yra gražus.

Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus informacija

Facebook komentarai