Profesinės šventės proga – išskirtinis dėmesys dėstytojams

Abiejuose Šiaulių valstybinės kolegijos fakultetuose vakar nuotaikingai paminėta Tarptautinė mokytojų diena. Studentai pasistengė, kad jų dėstytojams profesinė šventė suteiktų kuo daugiau gerų emocijų ir leistų, bent trumpam atitrūkus nuo darbų, pabendrauti su kolegomis.

DSC_1750

Ryte vos pravėrę duris visi Verslo ir technologijų fakulteto dėstytojai buvo maloniai nustebinti – Organizacijos komunikacijos (OK) studijų programos trečiakursiai pasitiko juos su maža staigmena – saldainiais ir nuoširdžiu sveikinimu. Visi dėstytojai buvo kviečiami į trečiakursių organizuojamą šventę ,,SVAKO dėstytojai švenčia“, parodos ,,Dualizmas. Detalės“ pristatymą.

Studentu nuotraukos (3)DSC_1683DSC_1723DSC_1724

Studentai dėstytojams sukūrė jaukią aplinką – papuošė auditoriją, suruošė vaišių stalą. Į fotografijų parodos ,,Dualizmas. Detalės“ pristatymą susirinko dauguma Verslo ir technologijų fakulteto dėstytojų. Šios parodos autorė – Šiaulių valstybinės kolegijos absolventė Aistė Meškauskaitė. Kaip sako pati Aistė, ilgalaikės mintys virto į fotografijų apie žmogaus dualizmą, susitapatinimą su augalais ar kitomis gyvybės formomis ciklą. Žmogaus rankos, kurios dažniausiai matomos kaip kuriančios, pačios tampa meno kūriniu, kai žvelgiama iš skulptūrinės perspektyvos sustabdytoje akimirkoje.

Po parodos pristatymo dėstytojai buvo pakviesti į auditoriją – sveikinimo žodį Organizacijos komunikacijos trečiakursių vardu tarė studentai Justina ir Justinas, jie pakvietė visus pasivaišinti ir pasimėgauti malonia draugija. Po renginio studentai su dėstytojais dalijosi įspūdžiais ir geromis emocijomis. Dėstytojai dėkojo OK15 grupės studentams už nuoširdžius sveikinimus ir puikią nuotaiką.

Studentu_nuotraukos (12)

Išskirtinį dėmesį savo dėstytojams parodė ir Statybos studijų programos studentų mokslinės draugijos „Ugninė plyta“ nariai, jie nuo pat ryto dėstytojus stebino savo ruoštais skanėstais ir originaliais linkėjimais.

Statybos (1)Statybos (2)

Taip pat šventiškai Tarptautinę mokytojų dieną minėjo Sveikatos priežiūros fakulteto kolektyvas. Nuotaikingą pasirodymą dėstytojams padovanojo Studentų atstovybės nariai. Po renginio dėstytojai galėjo susipažinti su Šiaulių moksleivių namų taikomosios dailės būrelio ugdytinių kūrybinių darbų paroda.

SPF6

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kristina Česnauskaitė, OK15

Facebook komentarai