„Profadienis“ – motyvuojantis išbandymas studentams

Spalio 10 d. Verslo ir technologijų fakultete vyko „Profadienio“ paskaita. Dalyvavę paskaitoje studentai turėjo galimybę laimėti kvietimą į finalinį „Profadienio“ renginį – dieną, skirtą verslo profesionalų ir studentų susitikimui.

Kaip skelbia organizatoriai, „Profadienio“ akiratyje yra ne darbo apskritai paieška ir net ne mėgstamo darbo paieška: „Mums įdomiausia tai, kas slypi už skirtingų veiklų pavadinimų, ką ir kaip žmonės kuria skirtinguose sektoriuose. Juk negali net pradėti ieškoti įdomaus ir tinkamiausio darbo, jei nežinai, ką reiškia organizacijų pavadinimai. „Profadieniui“ svarbus žmogus ir jo santykis su įmone, darbuotojas ir jo santykis su darbo aplinka, nes tai yra labiausiai intriguojantis dalykas, padedantis susirasti vietą profesiniame gyvenime.“

Visas renginys būdavo kupinas įdomių pokalbių.profadienis2

„Profadienio“ paskaitos metu studentai susitiko su įdarbinimo ir personalo atrankos įmonės „Emplonet“ ir nuotykių parkų įmonės „UNO Parks“ ekspertais, kurie pasidalijo savo įžvalgomis vienu iš aktualiausių šių dienų klausimu – tai kas gi mus motyvuoja dirbti? Specialiai parengto komandinio vaidmenų žaidimo „Pusvalandis su Pauliumi“ metu studentai turėjo įvertinti įvardytos įmonės darbuotojų motyvavimo priemonių (horizontalios karjeros, gero mikroklimato, naujų verslų pradėjimo) privalumus ir rizikas. Studentai taip pat sprendė testą, susijusį su verslo idėjų kūrimu, projektų valdymu, medijomis.

Spalio 19 d. numatyto finalinio renginio metu Lietuvos kolegijų studentų komandos turės įveikti 5 verslo iššūkius, parengtus „SEB banko“, „Western Union“, Lietuvos marketingo asociacijos, „Biok laboratorijos“, „Integrity“  ir „Digital Academy“ ekspertų. Didžiųjų įmonių atstovai dalysis savo patirtimi, studentai išgirs konsultantų ir mentorių patarimų, padėsiančių sumedžioti sėkmę. Renginys suteiks galimybių įsivertinti lyderystės, darbo komandoje gebėjimus. „Profadienis“ siūlo patyriminį profesijos ar specializacijos pažinimą išgyvenant įmonių darbuotojų patiriamas situacijas, sprendžiant jiems tenkančias užduotis, įsigilinant į tokį darbą dirbantiems žmonėms aktualius klausimus, kartu ieškant atsakymų.profadienis

Su studentais iš kitų aukštųjų mokyklų rungsis šie Šiaulių valstybinės kolegijos atstovai: Samanta Sidaugaitė, Airidas Šiaulys, Neda Žegulytė, Povilas Rašinskas ir Rugilė Strikoriūtė. Jie sėkmingai pasirodė verslumo dienos „Profadienis“ atrankoje ir pateko į finalą. Geriausiai Vilniuje „Profadienio“ užduotis įveikusi komanda bus apdovanota išskirtiniu europarlamentaro Petro Auštrevičiaus prizu – kelione į Europos Parlamentą.

Linkime studentams sėkmės!

Rugilė Strikoriūtė, OK16

Facebook komentarai