Mokymai „Šiuolaikinė geodezija“

Statybos studijų programos studentams organizuoti naudingi mokymai.

2017 m. lapkričio 16 d. Statybos ir aplinkos inžinerijos katedroje vyko Statybos studijų programos studentams skirti mokymai „Šiuolaikinė geodezija“. Mokymus vedė UAB „TPI Vilnius“ direktorius Vygintas Aniukštis ir projektų vadovas Jonas Aidukas. Studentai mokymų metu susipažino su šiais prietaisais ir darbo metodais:

 • Technologija Topcon „Hybrid
  Lazerinis skenavimas
  Lazerinis skenavimas

  Positioning“Topcon GPNS imtuvas ir Topcon robotizuotas elektroninis tacheometras yra sujungti į vientisą ir vieno žmogaus valdomą matavimų kompleksą.

 • 3D lazerinis skenavimas yra moderniausias, greičiausias ir labai tikslusmetodas, suteikiantis galimybę gauti išsamios informacijos apie dominančio objekto geografines, geometrines ir fizines savybes, plačiai taikomas visame pasaulyje.
 • Aerokartografavimas panaudojant bepiločius orlaivius yra vienas našiausių, greitas ir tikslus metodas, suteikiantis galimybę gauti išsamios informacijos apie dominančio objekto geografines, geometrines ir fizines savybes, plačiai taikomas visame pasaulyje.

  Bepilotis orlaivis
  Bepilotis orlaivis
 • Objektų 3D modelių sudarymas programiniais paketais Autodesk Revit, Geomagic, JRC 3D Reconstructor ir kt.

Studentai mokymų metu įgijo jiems naudingos informacijos, kurią sėkmingai galės pritaikyti ne tik tolimesnėse studijose, bet pradėję siekti savo karjeros.

Statybos ir aplinkos inžinerijos katedros lektorė

Laima Skridailaitė

Facebook komentarai