Nuo svajonės iki realybės – absolventės Monikos Elijošienės sėkmės istorija

Studijuojant vieną ar kitą specialybę, žinių galima gauti ne tik iš teorijos, atliekamų praktikų, bet ir iš alumnų asmeninės patirties. Organizacijos komunikacijos studijų programos 2 kurso studentės, norėdamos sužinoti, kaip įgyvendinti savo svajones, kalbino tos pačios studijų programos absolventę Moniką Vozbinaitę-Elijošienę, įkūrusią švenčių organizavimo įmonę „Kvepia pasakom“.

Kodėl pasirinkote Šiaulių valstybinės kolegijos Organizacijos komunikacijos vadybos (dabar Organizacijos komunikacija) studijų programą?

Mane domino studijų programos, susijusios su renginių organizavimu. Nuo pat vaikystės turėjau svajonę dirbti renginių organizavimo srityje, ypač vestuvių sferoje. Kadangi tiksliai žinojau, ką noriu mokytis, Organizacijos komunikacijos vadybos studijų programa pasirodė labiausiai atitinkanti mano poreikius.

Monika Elijosiene3

Trumpai papasakokite savo sėkmės istoriją. Nuo ko viskas prasidėjo? Kokį įvykį galėtumėte apibūdinti kaip įsimintiniausią studijų metu?

Manau, kad viskas prasidėjo nuo Šiaulių valstybinės kolegijos ir nuo „Erasmus“ praktikos. Mokykloje nebuvau labai aktyvi ir galbūt viena iš geriausių mokinių, tačiau kolegija suteikė galimybę atrasti save. Vienas įsimintiniausių įvykių – „Erasmus“ praktika. Pirmaisiais studijų metais dar labai nedrąsiai žiūrėjau į galimybę išvykti į kitą šalį. Tačiau antro kurso pabaigoje pasiryžau išbandyti praktiką Maltoje. Tai buvo pati geriausia vasara! Baigusi kolegiją dar nesijaučiau visiškai stipri, norėjau įgyti daugiau patirties, todėl pasinaudojau galimybe atlikti absolvento praktiką, savarankiškai susiradau praktikos vietą renginių organizavimo įmonėje. Dirbdama pamačiau, kaip veiksmas verda „iš vidaus“, kaip organizuojami grandioziniai renginiai. Dirbdama didelėje organizacijoje įgijau neįkainojamos patirties, sužinojau, kaip tvarkomi administraciniai renginių organizavimo reikalai ir t. t. Tai buvo esminis įvykis, kuris pakeitė mano gyvenimą. Supratau, kad nenoriu dirbti kitiems, privalau pabandyti įgyvendinti savo svajonę ir pradėti vestuvių organizavimo-dekoravimo verslą. Todėl grįžau į Lietuvą ir nedrąsiai, mažais žingsneliais pradėjau veiklą.

Monika Elijosiene

Ką išmokote studijuodama Organizacijos komunikacijos vadybą? Kas labiausiai pravertė pabaigus studijas?

Visos įgytos žinios buvo naudingos tada, kai reikėjo pradėti savo verslą. Studijų metu artimai susipažinau su renginių organizavimo ypatumais. Įgytos rinkodaros ir komunikacijos žinios padėjo kurti prekės ženklą. Viešojo kalbėjimo ir etiketo žinios praverčia, kai reikia bendrauti su klientais. Vadybos žinios ir įgūdžiai padeda tikslingai vykdyti verslą.

Monika Elijosiene2

Su kokiais iššūkiais susiduriate dirbama renginių organizavimo srityje?

Iššūkių pasitaiko įvairių, jų būna kiekvieną kartą, kiekvienoje šventėje. Būna, kad gauni iš tiekėjo ne tokias gėles arba jos vėluoja, kartais dūžta įvairus dekoro inventorius ar nepavyksta rasti kompromiso su kitais paslaugų teikėjais. Pasitaiko ir iššūkių dėl lietuviško oro. Renginių organizatorius turi būti visų galų meistras, turi viską žinoti ir mokėti padaryti pats.

Monika Elijosiene4

Kas labiausiai įsiminė dirbant renginių organizatore?

Kiekviena akimirka yra įsimintina: kai po šventės matau laimingus klientų veidus, girdžiu jų padėkas ir mano veikla teigiamai įvertinama.

Santa Gasiūnaitė, OK16

Gabrielė Kreimerytė, OK16

Ieva Simonaitytė, OK16

Odeta Bendžiūtė, OK16

 

Facebook komentarai