Kolegijos studentės – miesto bendruomenei

Organizacijos komunikacijos antro kurso studentės pasakoja apie naują patirtį ir „pirmąjį prisilietimą“ prie būsimos profesijos.

Šių metų lapkričio 27 dieną Organizacijos komunikacijos studijų programos studentės Evelina Mažeikienė, Rugilė Strikoriūtė ir Simona Verenkevičiūtė Šiaulių vyskupijos Pastoraciniame centre Šiaulių miesto tikybos mokytojams pristatė lankstinuką apie šį centrą. Tačiau iki lankstinuko „gimimo“ buvo nueitas ilgas kelias…OK tekstas tinklarasciui (1)

Organizacijos komunikacijos antro kurso studentės gavo grupinę užduotį – parengti produkto viešųjų ryšių koncepciją. Merginos iškart pasiskirstė grupelėmis – viena jų nutarė parengti lankstinuką apie Šiaulių vyskupijos Pastoracinį centrą. Iškart kyla klausimas: kodėl būtent šis objektas? Merginų atsakymas paprastas – Pastoraciniam centrui trūksta paprastam žmogui suprantamo informacinio produkto apie centro galimybes, jame veikiančius padalinius. Katechetikos centro vadovė Danutė Kratukienė sutiko padėti, todėl studentėms pavyko parengti aiškų ir suprantamą kiekvienam lankstinuką. OK tekstas tinklarasciui (2)

Buvo ne vienas susitikimas, po kurio informacinį produktą teko vis pildyti vien todėl, kad visi minėtame centre veikiantys objektai būtų paminėti, lankstinukas būtų kiek įmanoma informatyvesnis. Lankstinuke studentės stengėsi pateikti visą reikalingą informaciją. Galų gale rezultatu buvo patenkintos ir pačios autorės, ir Pastoracinio centro bendruomenė.

Galima apibendrinti, kad tokios užduotys ne tik plečia jas atliekančių studentų akiratį, ugdo komandinio darbo gebėjimus, bet yra naudingos ir miesto bendruomenei.OK tekstas tinklarasciui (3)

Rugilė Strikoriūtė, OK16

Evelina Mažeikienė, OK16

Facebook komentarai