Komunikacija nuo … iki…

Organizacijos komunikacijos programos antro kurso studentės pasakoja apie viešųjų ryšių produktų pristatymą „Komunikacija: nuo… iki…“

Lapkričio 30-osios rytą Organizacijos komunikacijos (OK) studijų programos antro kurso studentės visus sukvietė į Šiaulių valstybinės kolegijos konferencijų salę. Čia merginos pristatė savo kurtus viešųjų ryšių produktus.

Viesuju rysiu produktu pristatymas (7)

Kaip teigė renginio vedėjos Rugilė ir Evelina, jos, t. y. būsimosios komunikacijos specialistės, jau išmoko, kad organizacijos komunikacija būna vidinė ir išorinė, todėl ir merginų kurti viešųjų ryšių produktai – patys įvairiausi, skirti ne tik Šiaulių valstybinės kolegijos bendruomenei, bet ir miesto visuomenei.

Renginys pradėtas lankstinukų apie Šiaulių vyskupijos Pastoracinį centrą ir Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešąją biblioteką pristatymais. Šie produktai nukreipti į išorinę organizacijos komunikaciją.

Kaip nurodo renginio pavadinimas „Komunikacija: nuo… iki…“, buvo pristatyti ir kitokio pobūdžio viešieji produktai. Vienas iš jų – straipsnių ciklas. Pirmajame straipsnyje papasakota kolegijos absolventės Monikos Elijošienės sėkmės istorija (https://manokolegija.svako.lt/2017/11/27/nuo-svajones-iki-realybes-absolventes-monikos-elijosienes-sekmes-istorija/), o antrajame atskleista, koks yra komunikacijos specialisto darbas (https://manokolegija.svako.lt/2017/11/29/komunikacijos-specialistas-kas-jis-toks/). Vėliau renginio dalyvių dėmesį patraukė nuotaikingas filmukas apie Šiaulių valstybinę kolegiją. Pristatymą vainikavo abiejų OK kursų sukurtas stalo žaidimas.

Labai smagu, kad tarp renginio svečių buvo ir Šiaulių vyskupijai priklausančio Katechetikos centro vadovė Danutė Kratukienė, kuri pasidžiaugė studenčių, rengusių lankstinuką apie Pastoracinį centrą, darbu. Taip pat į pristatymą atvyko Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos grupės vyresnioji specialistė Aušra Plonytė ir Šiaulių valstybinės kolegijos absolventė, Anykščių rajono savivaldybės ryšių su visuomene specialistė Monika Zaturskytė. Šios Šiaulių valstybinės kolegijos absolventės viename iš studenčių parengtų straipsnių papasakojo apie komunikacijos specialisto darbą. Pristatyme sulaukta renginių organizavimo įmonės „Kvepia pasakom“ įkūrėjos, Šiaulių valstybinės kolegijos absolventės Monikos Elijošienės, kuri džiaugėsi kolegijoje įgyta patirtimi ir suteiktomis galimybėmis.

OK antro kurso studentės džiaugiasi turėjusios progą prisiliesti prie būsimos specialybės keliamų iššūkių ir teigia, kad tokios užduotys ne tik plečia akiratį, ugdo komandinio darbo gebėjimus, bet ir priverčia išeiti iš komforto zonos.

Rugilė Strikoriūtė, OK16

 

Facebook komentarai