METŲ ŽVAIGŽDĖ Lina Gineitytė dirba svajonių darbus

Apdovanojimų SVAKO 2017 METŲ ŽVAIGŽDE dėstytojų kategorijoje paskelbta Reabilitacijos katedros lektorė Lina Gineitytė žavisi darbu su studentais ir skatina jaunus žmones pamažu įgyvendinti svajones.

Lina Gineitytė papasakojo, kad, sužinojusi, jog pretenduoja į apdovanojimus, ji maloniai nustebo. Lina įsitikinusi, kad kiekvienas dėstytojas yra nuveikęs daug naudingų darbų, tačiau toks įvertinimas tikrai yra dar didesnė motyvacija tobulėti. Lektorė dėkoja visiems, kurie balsavo už jos kandidatūrą.IMG_20170713_225248

2017 m. dėstytojai Linai buvo kupini skirtingų veiklų. Ji intensyviai bendravo su įvairių mokyklų moksleiviais, juos supažindino su Kosmetologijos studijų programa. Daug laiko buvo skirta studentų rengimui įvairiems masažų čempionatams, konkursams, mokslinėms-praktinėms konferencijoms, bendradarbiavimui su socialiniais partneriais.

Lina Gineitytė prisipažįsta, kad darbas su studentais ją visada žavėjo. Dėstytoja stengiasi palaikyti ir išgirsti kiekvieną studentą, suteikti jam visas reikiamas teorines žinias ir praktinius įgūdžius. Juk studijų laikotarpiu  lavinami ne tik vaikinų ir merginų profesiniai gebėjimai, bet ir ugdomos jaunų žmonių asmenybės. Lektorė pabrėžia, kad šiuolaikiniams studentams labai svarbi yra bendravimo kultūra, nes tik pasitikėdami dėstytoju jie geba pasiekti geresnių mokymosi rezultatų, tampa atviresni naujoms idėjoms.

Lina džiaugiasi, kad ji dirba savo svajonių darbus – yra Šiaulių valstybinės kolegijos Reabilitacijos katedros lektorė ir masažuotoja grožio salone. Veikli ir nuoširdi dėstytoja atranda liko mėgstamai veiklai – kelionėms, ekstremaliems užsiėmimams.Lina Gineitytė_masažas

Lina Gineitytė_oreStudentams Lina Gineitytė linki siekti savo svajonių ir visada prisiminti šiuos žodžius: „Jeigu jūs dar ieškote savo kelio, prisiminkite – negalima padaryti vieno didelio žingsnio, kuris iš karto jums atneš sėkmę. Gyvenimo tikslas pasiekiamas per daugybę mažų ir paprastų žingsnių“ (Peter Cohen).

 

Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus specialistė

Silvija Papaurėlytė-Klovienė

Facebook komentarai