Karolina Matelionytė: iniciatyvumas, derantis su kuklumu

2017 metų iniciatyviausia Šiaulių valstybinės kolegijos studentė geba aprėpti daug užsiėmimų vienu metu.

Kai Bendrosios praktikos slaugos studijų programos paskutinio kurso studentei Karolinai Matelionytei Biomedicinos mokslų katedros vedėja pranešė apie galimybę pretenduoti į vieną iš S.V.A.K.O 2017 apdovanojimų, mergina vienu metu nustebo, apsidžiaugė ir sutriko, netgi pradėjo priešgyniauti, jog galbūt taip neteisinga ir nederėtų jos siūlyti kaip pretendentės. Po kelių minučių šios emocijos atslūgo, užplūdo džiaugsmas dėl tokio įvertinimo.Karolina Matelionyte

Karolina pripažįsta, kad 2017-ieji jai buvo kupini įvairiausios veiklos, susijusios su studijomis, organizaciniais reikalais, savanoriavimu, studijų programų viešinimu. Išskirtinis šis laikas tuo, kad pradėtas rašyti baigiamasis darbas, 2018-aisiais pažymėsiantis baigtas studijas. Karolina Matelionytė yra savo grupės seniūnė, todėl jai tenka tvarkyti daug įvairių grupės reikalų. Be to, studentė aktyviai dalyvauja Savanorių akademijos #11 veikloje. Ji viešino studijų programas Šiaulių profesinio rengimo centre, prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ surengtame Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro renginyje „Sveikatingumo miestelis“, Šiaulių teritorinės darbo biržos ir Šiaulių jaunimo darbo centro renginiuose.

Reikia paminėti, kad Karolina yra aktyvi Šiaulių valstybinės kolegijos tinklaraščio MANO KOLEGIJA bendradarbė, rengia straipsnius apie Sveikatos priežiūros fakultete organizuojamus renginius, ima interviu. Savo fakultete studentė įgyvendino Bendrosios praktikos slaugos studijų programos studentų profesinio meistriškumo konkurso organizavimo idėjas, pati dalyvavo jame ir pademonstravo puikias kompetencijas.

Karolinai artimas ir mokslinis darbas. Ji aktyviai dalyvavo studentų mokslinės draugijos konferencijose: tarptautinėje studentų mokslinėje-praktinėje konferencijoje „Studentas. Mokslas. Sveikata“ skaitė 2 pranešimus; taip pat 2 pranešimai buvo perskaityti ir Vilniaus kolegijos organizuotoje respublikinėje nuotolinėje mokslo taikomojoje studentų konferencijoje „Studijos ir sveikata“. Šie ir kiti studentiški užsiėmimai teikia daug gerų emocijų. Dar viena nauja veikla – darbas, todėl tenka derinti jį ir studijas. Karolina nusiteikusi kiek įmanoma labiau ir nuoširdžiau atsidėti tiek patinkančiam darbui, tiek studijoms.

Ši mergina – mėgėja aprėpti daug įvairių užsiėmimų vienu metu. Ji neneigia, kad kartais atsitinka taip, jog labai sunku viską spėti, tačiau studentė stengiasi kiek įmanydama, kad darbai būtų atlikti kuo geriau. Nors dėl nugalinčio maksimalizmo laiko poilsiui ir pritrūksta, Karolina įsitikinusi, kad vis tiek kada nors pailsės ir, svarbiausia, bus laiminga save realizuodama įvairiose veiklose.

Mėgstamiausias studentės laisvalaikio užsiėmimas – knygų skaitymas, tik gaila, kad dėl laiko stokos jis šiek primirštas. Karolina sako, kad skaitydamas knygas žmogus gali ne tik atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių, patekti į kitą plotmę, bet ir daug ko pasimokyti. METŲ INICIATYVOS apdovanojimą gavusi studentė pasakoja, kad ji atsipalaiduoja gamindama skanų patiekalą, mankštindamasi ir sportuodama ar tiesiog vaikštinėdama gatvėmis, žiūrėdama į gamtovaizdį ir giliai kvėpuodama.2

 

Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus specialistė

Silvija Papaurėlytė-Klovienė

 

 

Facebook komentarai