Dovilė: „Norime, kad mūsų fakultetas ir kolegija mumis dar labiau didžiuotųsi“

Antrakursė Dovilė Mačiulytė – Kineziterapijos studijų programos studentė, Sveikatos priežiūros fakulteto (SPF) Studentų atstovybės pirmininkė. Studentė džiaugiasi, kad turi daug įvairiausių veiklų, bendriems tikslams gali burti savo fakulteto jaunimą. Dovilė mano, kad SPF studentai stipriausi yra ten, kur reikia būti kūrybiškiems. „Norime, kad mūsų fakultetas ir kolegija mumis dar labiau didžiuotųsi“, – vieną iš studentų tikslų įvardija būsima kineziterapeutė.

Dovilė save apibūdina kaip mėgstančią bendrauti, atsakingą, kruopščią, aktyvią asmenybę.

D. Mačiulytė – šiaulietė, gimtajame mieste ieškojo tokios studijų programos, apie kurią labai ilgą laiką svajojo. Kad turėtų galimybę studijuoti kineziterapiją, ji pasirinko Šiaulių valstybinę kolegiją.

M

Studentų atstovybės nare Dovilė tapo 2017 metų rugsėjį:
„Tuo metu buvusi pirmininkė Viktorija labai kvietė prisijungti ir prisidėti prie bendros veiklos, nuveikti kažką nauja, žinoma, kas be ko, susipažinti su naujais žmonėmis. Kai artėjo naujo pirmininko rinkimai, ilgai svarsčiau, kas iš Atstovybės narių galėtų prisiimti šią atsakomybę, tačiau savęs į kandidatų sąrašą neįtraukiau. Kad daugiau nei 90 proc. Atstovybės narių išrinks būtent mane naująja Studentų atstovybės pirmininke, tikrai nesitikėjau, bet tuo pačiu metu ir apsidžiaugiau, kad tiek žmonių manimi patiki ir pasitiki“.

Kaip sako pašnekovė, Studentų atstovybė jai tikrai yra labai svarbi. Čia esantys žmonės tapo draugais, dėl kurių norisi daryti, veikti, būti. Mergina priėmė tai ne tik kaip darbą, bet ir kaip laisvalaikio leidimo būdą, popaskaitinę veiklą, kurioje gali kurti, įgyvendinti idėjas, mintis, tobulėti kaip asmenybė.

„Norėčiau, kad Studentų atstovybė būtų vieningesnė, daugiau bendrautų tarpusavyje ir ne tik. Kad nuveiktume dar daugiau įvairių darbų, kad mūsų fakultetas ir kolegija mumis dar labiau didžiuotųsi. Stipriausi mes ten, kur reikia būti kūrybiškiems, mėgstame dainuoti, šokti, vaidinti. Mielai esame ten, kur reikia energijos, daug pozityvo ir šypsenų!“, – sako D. Mačiulytė.Pabaigaistraipsnis apie Dovile (3)

Paklausta apie pomėgius ir laisvalaikį, studentė papasakojo, kad ji – aktyvus žmogus, Savanorių akademijos narė, merginai patinka iššūkiai, naujovės.

„Dievinu keliones, ilgus pasivaikščiojimus, šokius. Laisvu laiku sportuoju, kaip ir daugumai, laiką patinka leisti su draugais, mėgstu aktyvias veiklas“, – atviravo antrakursė.

Tarp mėgstamų jos užsiėmimų – kinas, teatras, koncertai,  įvairūs renginiai, seminarai.

Viešųjų ryšių specialistė

Urtė Drąsutytė

 

 

Facebook komentarai