Naujoji studentų prezidentė turi daug planų

Nuo šių metų vasario 7 dienos Šiaulių valstybinės kolegijos studentai turi naują prezidentę. Ja buvo išrinkta Įmonių ir įstaigų administravimo programos pirmo kurso studentė Amanda Jasotytė.

Iki šiol buvo įprasta, kad Šiaulių valstybinės kolegijos prezidentu išrenkamas antro kurso studentas arba studentė – per daugiau nei metus jau spėjęs apšilti kojas aukštojoje mokykloje, aktyvumu išsiskiriantis ir trokštantis veiklos. Šiais metais iš kelių kandidačių merginų balsavę studentai pasirinko pirmakursę Amandą Jasotytę. Koks žmogus yra ši studentė ir kuo ji sudomino Studentų atstovybės narius?

Pati Amanda sako, kad ją tiksliausiai apibūdinta frazė, kuria pati mergina ir stengiasi vadovautis gyvenime: Taisyklė Nr. 1 – nebūk Nr. 2.

Amanda papasakojo, kad jau mokydamasi Gruzdžių gimnazijoje išsiskyrė savo veiklumu ir iniciatyvomis. Būdama dvyliktokė, ji apsilankė šioje kolegijoje ir susižavėjo aukštosios mokyklos atmosfera.Amanda Jasotyte (4)

Būsimoji studentų prezidentė prisimena tada pagalvojusi, kad čia mokytis būtų visai smagu – pažįstamas miestas, šalia šeima, draugai, be to,  siūlomos studijų programos buvo artimos širdžiai ir svajonėms. Tai tikriausiai ir buvo pagrindinės priežastys, pastūmėjusios merginą stoti į Šiaulių valstybinę kolegiją.

Amanda Jasotyte (1)Pasak studentės, ją pažįstantys žmonės žino, kokia nenuspėjama Amanda kartais gali būti. Daug kam šios pirmakursės kandidatūra į svarbų studentams postą sukėlė šoką – vieniems tai buvo teigiamų emocijų gausa, kitiems – neigiamų. Amanda į tai žiūri ramiai – juk visiems neįtiksi. Rinkimuose ją labai palaikė Studentų atstovybės „šeima“, draugai ir mama su sesėmis, todėl studentė ir ryžosi bandyti dalyvauti. Ji remiasi nuostata, kad gyvenime svarbiausia yra bandyti. Kitaip vėliau gali tekti gailėtis ir graužti save, kad kažko nepadarei, kai turėjai galimybę.

Amanda Jasotyte (2)

Šiaulių valstybinės kolegijos Studentų atstovybės prezidentė Amanda Jasotytė numačiusi daug tikslų. Svarbiausiais ji vadina siekį tapti Lietuvos studentų sąjungos nariais ir įkurti Šiaulių valstybinės kolegijos alumnų klubą. Kolegijos studentai rašo projektus, aktyviai bendrauja su kitomis organizacijomis, stengiasi skleisti žinią tiek apie Šiaulių valstybinę kolegiją, tiek apie jos studentus.Amanda Jasotyte (3)Amanda Jasotyte (5)

Save Amanda vadina senamadišku vaiku, nes, turėdama laiko, ji mėgsta skaityti. Po paskaitų mergina dar dirba – didelei kavos gerbėjai darbas mėgstamoje kavinukėje taip pat yra dar viena puikiai išnaudota galimybė derinti naudingas ir širdžiai mielas veiklas. Aišku, Šiaulių valstybinės kolegijos Studentų atstovybės prezidentė  ne tik studijuoja, bet randa laiko ir studentauti.

Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus specialistė

Silvija Papaurėlytė-Klovienė

Facebook komentarai