Naujoji studentų prezidentė apie studijas ir studentavimą

Spalio pradžioje Šiaulių valstybinės kolegijos Studentų atstovybės prezidente tapo Buhalterinės apskaitos studijų programos antro kurso studentė Egidija Šalčiūnaitė.

Egidija papasakojo, kad 2017 metais studijas Šiaulių valstybinėje kolegijoje pasirinko dėl kelių priežasčių. Pirmiausia ji nenorėjo niekur toli išvykti nuo namų, šeimos ir artimųjų, o Šiauliai merginai visada buvo gražus ir įdomus miestas, žadantis jaunam žmogui daug veiklos. Kadangi mokykloje Egidijai arčiau širdies buvo tikslieji mokslai, patiko skaičiuoti, ji turėjo svajonę dirbti su skaičiais ir dokumentais. Geriausias būdas tokiai svajonei įgyvendinti – Šiaulių valstybinėje kolegijoje vykdoma Buhalterinės apskaitos programa, studijas mergina jau greitai įpusės.Egidija viena

Į Studentų atstovybę Egidija pasakoja atėjusi todėl, kad norėjo išbandyti save, pasidalinti idėjomis. Juk neįdomu vien tik studijuoti, norisi laisvą laiką praleisti prasmingai ir smagiai. Pirmieji renginiai, prie kurių organizavimo Egidija prisidėjo, buvo skirti Tarptautinei studentų dienai, paskui atėjo eilė kalėdinei vakaronei su Šiaulių universiteto studentais.

Taigi, galima sakyti, kad Egidija Šiaulių valstybinės kolegijos Studentų atstovybėje tikrai nėra naujokė, todėl jos sprendimas kandidatuoti į prezidento postą buvo gerai apgalvotas, apsispręsti  paskatino ir kitų atstovybės narių palaikymas. Pati naujoji prezidentė teigia, kad jau per pirmuosius metus atstovybė jai tapo viena didele šeima, dėl kurios gerovės norisi atiduoti visas savo jėgas, padaryti taip, kad ten praleistos valandos išsiskirtų naudingais darbais studentų labui, nebūtų tik paprastas laisvalaikis.

Tipišką Šiaulių valstybinės kolegijos studentą naujoji prezidentė apibūdina taip: tai žmogus, kuris turi tikslą, yra motyvuotas, domisi savo specialybe. Jis ne tik studijuoja, sėdi prie knygų, bet mėgsta ir studentauti – pramogauti, dalyvauti įvairiuose renginiuose.SA laiptai

Egidija pasakoja, kad vienas iš jos kadencijos tikslų – siekti glaudesnio bendradarbiavimo tarp Verslo ir technologijų fakulteto bei Sveikatos priežiūros fakulteto studentų atstovybių, be to, prezidentė tikisi, kad Šiaulių valstybinės kolegijos Studentų atstovybė per visą jos darbo laikotarpį parengs ir įgyvendins nors vieną didesnį projektą.

Be studijoms ir veiklai Studentų atstovybėje skiriamo laiko, Egidija turi ir kitų pomėgių. Ji domisi knygomis ir filmais apie karą, įvairiais su istorija susijusiais klausimais. Neseniai studentė suprato norinti dalyvauti jaunimo organizacijų veikloje. Dar Egidijai labai patinka gaminti maistą. Kitaip tariant, naujoji Šiaulių valstybinės kolegijos Studentų atstovybės prezidentė yra labai įvairių interesų ir daug tikslų turintis žmogus. Belieka tik palinkėti, kad visi jos planai būtų įgyvendinti. Tam Egidija turi dar daug laiko.

Šiaulių valstybinės kolegijos

Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus specialistė

Silvija Papaurėlytė-Klovienė

Facebook komentarai