Studijos nuvedė link svajonių darbo

Deimantė Risovaitė 2017 m. Šiaulių valstybinėje kolegijoje baigė Kosmetologijos studijas. Jauna specialistė džiaugiasi patirtimi, kurią įgijo aukštojoje mokykloje, ir sako, kad studijų metu įdėtos pastangos atnešė daug džiaugsmo dirbant mėgstamą darbą.

D. Risovaitė – šiaulietė, čia gimusi ir augusi, į ŠVK įstojo iš karto baigusi mokyklą.

Mergina pasakoja, kad studijų laikotarpiu buvo visko, kaip ir visuomet gyvenime, kai dažniausiai viskas nesiklosto 100 procentų taip, kaip norėtųsi. Kartais, norint pasiekti gerų rezultatų, reikėdavo paplušėti, tačiau studijų patirtį buvusi Šiaulių valstybinės kolegijos studentė vertina kaip svarbų etapą ir nepakartojamą pamoką.

Deimante Risovaite

„Gyvenime esu perfekcionistė ir visada iš savęs reikalauju paties tobuliausio rezultato, todėl ir studijos nebuvo išimtis“, – sako Deimantė. 

Pašnekovė pasakoja, kad kiekvienais studijų metais buvo suteikiama daug reikalingos informacijos, kuri pasirodė esanti tikrai reikalinga darbe.

Deimante alumne

„Labiausiai įsiminė tie dėstytojai, kurie dirbo visiškai atsidavę savo darbui, pateikdavo daug išsamios informacijos, stengdavosi supažindinti su naujienomis ne tik teoriškai, bet ir praktiškai“, – prisimena Deimantė. Tokie dėstytojai labiausiai atskleidė pasirinktos profesijos galimybes ir žavesį.

„Nuo pat pradžių studijas derinau su darbu, tačiau į mokslus visada žiūrėjau rimtai, stengiausi laiku atlikti užduotis, įsisavinti teikiamą informaciją, kuo įdomiau parengti pristatymus“, – studijų laikotarpį apibendrino D. Risovaitė.

Alumne Deimante

Anot Deimantės, kosmetologija yra ta sritis, kuri sparčiai tobulėja ir eina į priekį, todėl stovėti vietoje yra tiesiog neįmanoma, jei nori neatsilikti nuo naujovių. Savo pašaukimą mergina atrado ilgalaikio makiažo srityje (Grožio Terapeutė-kosmetologė Deimantė). Kol dar nedirbo tokio darbo, jai ši veiklos sritis atrodė kiek monotoniška. Kai Deimantė pradėjo dirbti, suprato, kad nebegali nuo viso to atsitraukti ir savo darbo kitaip nebeįsivaizduoja.

„Kai tik pradėjau dirbti po mokslų, atlikdavau daugumą veido procedūrų, buvo labai įdomu, tačiau ilgalaikio makiažo procedūros nukonkuravo. Matyt, atradau tą sritį, nuo kurios tiesiog einu iš proto“, – šypsodamasi sako specialistė.

Deimante kosmetologe

Deimantės teigimu, gera darbo diena priklauso nuo kruopščiai sudėliotos dienotvarkės, suplanuotų klientų ir procedūrų, su didele meile atliekamų dienos darbų.

Buvusi ŠVK studentė sako turinti nemažai profesinių tikslų, kurie ir yra pagrindinė varomoji jėga. Tarsi laipteliais aukštyn ji kyla savo profesiniu keliu, įgyvendinusi vieną tikslą, keliauja prie kito, Deimantės manymu, viskas turi vykti laipsniškai ir labai subalansuotai.

Savo pasiekimais ir džiaugsmais Šiaulių valstybinės kolegijos alumnė pažadėjo pasidalinti ir ateityje.

Viešųjų ryšių specialistė

Urtė Drąsutytė

Facebook komentarai