Valda Šaltytė: „Mano tikslas – išsiaiškinti, ko nori studentas“

Nors visai neseniai naująja Šiaulių valstybinės kolegijos Studentų atstovybės prezidente išrinkta Valda Šaltytė kol kas gyvena tarp Lietuvos ir Latvijos, kurioje studijuoja pagal mainų programą ERASMUS+, bet jos galvoje jau kirba daugybė sumanymų, kaip pagerinti Studentų atstovybės veiklą.

Studentų atstovybėje Valda – jau nuo pirmo kurso, todėl ji šią organizaciją gerai pažįsta: matė, kaip vyksta komandinis darbas, organizuojami renginiai, plėtojamos projektinės veiklos. Studentė teigia prezidento poste ne tik ieškanti savirealizacijos galimybių, bet ir turinti daug idėjų, kaip būtų galima tobulinti atstovybės veiklą, kaip padėti studentams siekti tikslų. Pačios Valdos nuomone, stipriausias jos bruožas yra patirtis. Keleri metai gyvenimo ir darbo užsienio šalyje, ten baigtas psichologijos darbo aplinkoje kursas padėjo sukaupti daug savarankiškumo. Kaip tik todėl Valda, aktyvi, drąsi, į žmones ir komandinį darbą besikoncentruojanti studentė, ir ryžosi pretenduoti į šias pareigas.Valda ŠaltytėPrezidentas be komandos – niekas

Valda pabrėžia, kad, norint įvykdyti visus sumanymus, studentų prezidentui labai svarbi yra komanda. Todėl vienas iš būsimo naujosios prezidentės darbo tikslų – suburti stiprią komandą. Išrinktoji prezidentė pretenduoja struktūrizuoti Studentų atstovybę, įkurti departamentus, o tai leistų darbą padaryti sistemiškesnį, suteiktų galimybę daugiau dėmesio skirti studentų problemoms ir lūkesčiams.

Valda tikisi išsiaiškinti, ko nori studentai, kas juos motyvuoja ir domina. Daug studentų veiklose jau dalyvavusios merginos nuomone, tipiškas Šiaulių valstybinės kolegijos studentas kol kas nėra itin motyvuotas ir aktyvus. Pribrendo poreikis keistis. Juk visiems (ne tik pačiai Valdai) būtų smagu mokytis kolegijoje tarp tokių studentų, kurie ateina į renginius, aktyviai dalyvauja veiklose, yra smalsūs, pilni idėjų, drąsūs, draugiški ir aktyvūs.Valdos foto (3)Pati Valda labai vertina bendravimą su žmonėmis, bendraudama ji teigia pasisemianti energijos. Baigusi Įmonių ir įstaigų administravimą, studentė dar planuoja baigti ir psichologijos studijas.

Galimybė tobulėti = įdomus gyvenimas

Noras tobulėti greičiausiai yra tas pagrindinis variklis, skatinantis Valdą niekada nesustoti ir judėti į priekį. Išdirbusi kelerius metus užsienyje ji vieną dieną tiesiog nusprendė, kad reikia keisti gyvenimą, kitą dieną išėjo iš darbo ir pasirinko mokslus. Šiaulių valstybinėje kolegijoje Valda mokosi todėl, kad čia jau studijavo jos mama ir brolis, jie studijomis buvo patenkinti. Įmonių ir įstaigų administravimo programa neatsiejama nuo Valdai artimo gebėjimo palaikyti komunikaciją, atsakingumo, lyderystės įgūdžių.Valdos foto (2)Šiuo metu visos Valdos dienos yra kupinos veiklų. Ji studijuoja Latvijoje pagal mainų programą ERASMUS+, dažnai sugrįžta į Šiaulius dėl projektinės ir Studentų atstovybės veiklos, aktyviai dalyvauja Latvijos universiteto Studentų atstovybės veiklose. Nepaisant didžiulio užimtumo, pavyksta atrasti laiko šeimai ir draugams. Naujoji ŠVK studentų prezidentė ne tik mano, kad viskas yra suderinama, bet tai įrodo ir savo pavyzdžiu.

Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus specialistė

Silvija Papaurėlytė-Klovienė

Facebook komentarai