Angelus sargus sveikina ne tik studentai

Organizacijos komunikacijos studijų programos trečiakursiai kartu su dėstytoja Jurgita Maciene parengė šiltą sveikinimą Angelų sargų dienos proga.

Spalio 2-oji – ypatinga diena policininkams. Šią dieną minima Angelų sargų (Policijos) diena.

Ne naujiena, kad Šiaulių valstybinė kolegija jau ne vienerius metus bendradarbiauja su Šiaulių apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu, tad mes, t. y. Organizacijos komunikacijos studijų programos 3 kurso studentų grupelė kartu su dėstytoja Jurgita Maciene, nusprendėme šiais metais policininkus pasveikinti netradiciškai. Idėją sugalvojome greitai, pasiskirstėme veiklomis ir, nieko nelaukdami, pradėjome darbus. Filmuotą sveikinimą policininkams kūrėme įtraukdami ne tik Šiaulių valstybinės kolegijos bendruomenę, bet ir Šiaulių miesto gyventojus. Sveikinimo žodį tarė Verslo ir technologijų fakulteto dekanas Saulius Palepšaitis. Užkalbintiems Šiaulių miesto gyventojams daug aiškinti, ką darome, nereikėjo, kiekvienas turėjo ką pasakyti ar tiesiog norėjo padėkoti policininkams už jų darbą.

Tikimės, kad mūsų sukurtas filmuotas sveikinimas pradžiugins policininkus Angelų sargų dieną ir sukurs šventinę nuotaiką.22070218_1522447604481594_6866303_o22198949_2043506672345052_1193039728_oVisą sveikinimą galite peržiūrėti čia https://www.youtube.com/watch?v=jwaYKUgX9R8

Ieva Paulauskaitė, OK15

Vizitas Gruzijos Kaukazo tarptautiniame universitete

2017 m. balandžio 25–28 d. pagal Erasmus+ mainų programą Šiaulių valstybinės kolegijos direktoriaus pavaduotoja, lektorė Danutė Valentienė ir Verslo ir technologijų fakulteto prodekanė, lektorė Virginija Latvėnienė dalyvavo mobilumo organizavimo vizite Kaukazo tarptautiniame universitete Gruzijoje (http://www.ciu.edu.ge/).

Vizitas buvo organizuojamas bendradarbiavimo sutarčiai, pasirašytai prieš dvejus metus, įgyvendinti. Programą sudarė ir vizitui visą laiką vadovavo Kaukazo tarptautinio universiteto tarptautinių ryšių skyriaus vedėja Tamara Chakhnashvili. Nors viešnagės programa buvo įgyvendinama tik dvi dienas – balandžio 26 d. ir balandžio 27 d. (kitas laikas buvo skirtas kelionei pirmyn ir atgal), universiteto pasirengimas vizitui, atsakingas ir pagarbus požiūris į bendradarbiavimą, intensyvi veikla leido įgyvendinti iš anksto suderintą kelionės tikslą – susipažinti su studijų programų kokybės priežiūra ir užtikrinimu vykstant studijų mainams.vizitas Gruzijoje (2) Skaityti toliau… „Vizitas Gruzijos Kaukazo tarptautiniame universitete“